wel gereed zou worden gemaakt, zoo laat mogelijk te kunnen stellen. Hierdoor wordt bereikt, dat in geval er zich des nachts gebeurtenissen mochten voordoen welke andere maatregelen zou den noodig maken dan het in den marsch zetten van de divisie, geen ingrijpende tegenbevelen behoeven te worden gegeven. De nu gegeven bevelen zijn voorloopig voldoende voor de troepen om alles te kunnen verichten wat noodig is. Aangezien er in den loop van den nacht niets gebeurt dat wijzi ging in de plannen voor den 5den September noodig maakt, kan te 5.- v. m. van dien dag het navolgend divisiebevel (A. T. V. pt. 13) worden uitgegeven. 11de Divisie. Sectie I. No. I. X 5-9-'26, 5 -v. m. Divisiebevel. T roepenindeeling. I. Beveiligende cavalerie. 2de Half-reg. II. 2de compagnie wielrij ders. III. Voorhoede. Commandant: Kol. P. 4 R.I. I B A. 1/2 2 genietr. 1/3 transportafd. Hoofd vplafd. 2 K. M. IV. Hoofdmacht, (t. m.) 5 R. 1. 1/2 2 genietr. II B A. 6 R. 1 Hoofdverbplafd. (-de auto's) 2de échelon verb. comp. 500 M. V. Achterhoede. 1/4 comp. van 6 R.I. 88 1. Luchtverkenning meldde eene vijandelijke colonne, uit alle wa pens bestaande, te ll.-v. m. van den 4den September, stilstaande met het hoofd bij C. (16 K. M. ten W van B 2. De divisie heeft opdracht ontvangen om heden B. te bereiken. 3. De escadrille verkent de strook aan weerszijden van den grooten weg tot C., alsmede het terrein ten O. en ten Z, van den G. Wanapatra. Landingsterrein op de groote sawah aan den W.-rand van X., waar tevens het divisie- L W. S. wordt opgericht. 4. De cavalerie beveiligt den marsch van de divisie; afmarsch te 6 - v. m. 5. De compagnie wielrijders naar Pelang2 (Cl) met opdracht de beveiligende cavalerie tot na der bevel te steunen. 6. Het hoofd van den voortroep passeert te 6.30 v. m. den drie sprong 260 (A2). 7. De voorposten rukken in als het hoofd van de hoofdmacht Sen- dang 1 (A2) passeert.

Indisch Militair Tijdschrift | 1927 | | pagina 18