8. De compagnie luchtdoelmi trailleurs beveiligt den marsch. De afmarsch wordt door haren commandant geregeld. 9. De afmarsch van de afdee- ling motorartillerie en van de auto mobielen van de hoofdvbplafd. wordt geregeld in overleg tus- schen den commandant der af- deeling en den diroff. van gez. der hoofdvplafd. 10. Het 1ste échelon van de verbindingscompagnie marcheert tusschen voortroep en hoofdtroep en maakt gedurende den marsch telefonische verbinding tusschen het divisie L. W. S. te X en achter eenvolgens met Pasar Lemahmas (BI) en Klega (Cl). Een radio station ter beschikking van het divisie L. W. S. te X. 11. De keukenvoertuigen ver zamelen te Karangbenda (A2), waar gekookt wordt. Omtrent de opvoer van het bereide eten zul len nadere bevelen volgen. 12. De bagagetrein staat te 10.- v. m. voor den afmarsch gereed in Karangbenda. 13. De A. T. en de A. M. T. Schr. aan blijven tot nader bevel geparkeerd. reg. cdn. en cdn. 14. Berichten naar Pasar Le en chefs van zelfst. mahmas (BI), onderdeden. Divisiecommandant. Bespreking van het divisiebevel. In verband met de aanwezigheid van eene vijandelijke colonne bij C. in den middag van den 4den Sept. is het niet onmogelijk, dat er op heden aanraking met dien vijand zal plaats hebben. Merï weet dit uiteraard niet zeker: de vijand kan halt hebben gehouden J kan, 00k Z]Jn teruggekeerd, maar het is ook mogelijk en in verband met den algemeenen oorlogstoestand waarschijnlijk dat hij verder oprukt, in welk geval eene ontmoeting niet kan uit- b.ijven. Op dit laatste geval moet de aandacht van den bevelheb ber dus in de eerste plaats zijn gevestigd, wil hij niet voor onaangename verrassingen komen te staan. Wij vinden van zijn 89

Indisch Militair Tijdschrift | 1927 | | pagina 19