Indisch Militair Tijdschrift? literatuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften 1927» II. ONDERWERP. Tijdschrift, nummer en jaar. Krijgskunst. The horse and the machine in war; door P. Hambro. Der Einflusz des Kampfwagens auf das Kriegswe- sendoor O. Regele. Verhaltnis zwischen Technik und Taktik und seine Auswirkungendoor Karlewski. The human element in war; door C P. Summerall. De moreele invloeden op het gevechtsvelddoor C. J. C. Janssen. Camouflage. Le camouflagedoor Frossard. Le camouflage dans l'armée francaise. Gasoorlog. Een en ander betreffende het verwekken van nevel en rook met behulp van vliegtuigen; door J. Th. H. van Weerden. Chemische strijdmiddelen; door D.H. Peereboom Voller. The international legal status of chemical warfare door O. Marshall. Massenheer oder Technik. Neuzeitliche Fleerestechnik. (Die chemische Waf- fenwirkung) door F. Sonnenberg. Der chemische Zukunftskriegdoor Markovic. Tactiek. Communication between army formations and air craft in mobile warfare; door J. A. Mc Donald. Zusammenwirken von Kampfwagen, Infanterie und Artillerie im Gefecht. Exercises de combat littérature de guerre; door Perré. Samenwerking tusschen infanterie en artillerie; door J. van der Meulen. Deckung. The coordination of fire-power in defence; door L. F. Renny. Verhalten im Gefecht. Motorisierung der Armee; door E. Ruf. Neuzeitliche Fleerestechnik. (Nachrichtentechniek); door F. Sonnenberg. J. R. U.S. I. Febr. '27. M. W. T. M. Mrt/Apr. '27. A. R. Apr. '27. C.A.J. Apr. '27. Mav. Mei '27. B. B. S. M. Mrt. '27. R. M. S. Apr. '27. M.S. Mrt. '27. Mav. Apr. '27. F.A.J. Mrt./Apr. '27. M.W.B. 25/4 '27. W. W. Apr. '27. M.W.B. 11/5 '27. J. R. U. S. I. Febr. '27. Kz. Heft 7. '27. R. d'Inf. Mrt. '27. Mav. Mrt '27 M. W. B. 4/4 '27. A. Q. Apr. '27. Kr. Apr. '27 A. S. M.Z. Apr. '27. W.W. Apr. '27.

Indisch Militair Tijdschrift | 1927 | | pagina 119