Luitenant der Cav. F. van Leeuwen, terwijl als diergeneeskundig lid werd toegevoegd, de mil. paardenarts der le klasse Dr. J. C. Witjens; als reserve leden werden aangewezen de Kapitein dei Artillerie F. W. Laupman en de Ritmeester-Adjudant H.J.A. Kamps. Door het mededingen van den Majoor P. C. Colthoff, heeft de Ritmeester-adjudant Kamps later diens plaats in de commissie ingenomen. Op den llen Februari 1927 ging van het Departement van Oorlog VlIIste Afdeeling een instructie uit voor de commissie ter voorbereiding en regeling, waarin deze commissie opdracht kreeg de voorloopige regeling te vervolledigen. Aan deze taak voldeed zij door eerst eene aanvulling uit te geven op de bepalingen, vervat in het rondschrijven van het Departement van Oorlog, dd. 7 Januari 1927, No. 53/VIII, waarin de juiste data, benevens de plaats, waar het kampioenschap zou gehouden worden, werden bekend gemaakt, en waarin verder eenige alge- meene beschouwingen over de voorproef en eenige wenken om trent het inschrijven, alsmede een overzicht van de puntentelling en een overzicht van de te behalen prijzen werden gegeven. Prijzen. Als prijzen waren medailles uitgeloofd, waartoe door het Leger bestuur een bedrag van 250.werd beschikbaar gesteld. H. M. gaf weder, evenals vorige jaren, blijk van Hare Hooge belangstelling door een groote zilveren medaille beschikbaar te stellen voor den kampioen. De Generaal Kroesenbeker werd als ieder jaar beschikbaar gesteld als wisselprijs voor het garnizoen met het 3-tal bestge- plaatste deelnemers. Van de, door het Legerbestuur beschikbaar gestelde gelden wer den aangekocht: 1 groote gouden medaille voor het kampioenschap, 4 groote zilveren medailles voor de Nos. 2 tot en met 5 in de totaal classificatie; kleine zilveren medailles voor degenen die aan alle eischen der proef zouden voldoen, en in ieder der onderdeelen B tot en met D, 3 zilveren medailles voor de 2en tot en met 4en prijswinnaars in die onderdeelen. Verder werden voor de onderdeelen aangeboden. Dressuurproeven. 1 Gouden medaille door den Luitenant-Kolonel J. G. Koopman, inspecteur der Cavalerie. Uithoudingsproef. 1 Gouden medaille door Generaal-Majoor C. D. Lagerwerff, Inspecteur der Artillerie. Jachtspringen. 1 groote zilveren medaille door den Luit. Kol. E. F. Wiemer, commandant van het Depot der Cavalerie. 924

Indisch Militair Tijdschrift | 1927 | | pagina 30