Conditiebeoordeeling. 1 groote zilveren medaille door Luitenant-Kolonel J. van Duim, Inspecteur M. D. G. D. terwijl aan allen, die aan de proeven voldeden een diploma werd uitgereikt. Definitief programma. Dit werd door de regelingscommissie als volgt vastgesteld: 13 Juni. 7,30 v. verzamelen der deelnemers bij de maneges van het Depót der Cavalerie. Besprekingen, Vertooning der paarden (ongezadeld) aan de Jury. Conditie beoor deeling, (gangen en algemeene indruk). Vertrek met Gouvernementstransportmiddelen naar Tjimahi ter bezichtiging van den terreinrit. 14 Juni. 7,u. v. Dressuurproeven in de manege van het Depót der Cavalerie. 4,30 n. m. Jachtspringen op het oefenterrein te Kareës. 15 Juni. Afstandsrit, waarna terreinrit. Afrit 7 u. v. vanaf renbaan Tegallega naar Tjimahi. Tusschen afstandsrit en terreinrit is een tijdruimte van f2 uur. Conditiebeoordeeling (temperatuur, pols en adem haling) voor den aanvang, dadelijk na en 3 uur na uithoudingsproef. 16 J u n i. 7 u. v. Conditiebeoordeeling (algemeene indruk en gangen) bij de garnizoensziekenstallen te Tjimahi. Puntentelling. A. Dressuurproeven, Maximum 20 punten. B. Jachtspringen, Maximum 30 punten: strafpunten voor tijds overschrijding: zonder vermenigvuldiging met den coëfficiënt voor eike 2/2 sec. of meer 5 punten. C. Uithoudingsproef: voor elk der beide onderdeelen maximum 20 punten. Strafpunten voor tijdsoverschrijding zonder vermenigvuldiging met den coëfficiënt voor den afstandsrit voor elke 3 sec. of meer 2 punten en voor den terreinrit voor elke 3 sec. of meer 10 punten. Extra punten: In den terreinrit per 5 sec. of gedeelte daarvan korter dan toegestaan y2 punt tot een maximum van 10 punten. Deze worden niet vermenigvuldigd met den coëfficiënt. D. Conditiebeoordeeling: maximum 20 punten. 925

Indisch Militair Tijdschrift | 1927 | | pagina 31