E. Eindrangschikking. Coëfficiënt maximum aantal punten. Dressuur Jachtspringen Terreinrit Extra punten Afstandsrit Conditie 30 10 50 10 10 600 300 1000 10 200 200 2310. Toestand terrein en uitgezochte parcoursen. Voor het jachtspringen waren een 8-tal hindernissen, waar onder enkele zware weidehekken opgesteld op het terrein te Kareës. Het terrein was goed veerkrachtig en de hindernissen fair. Voor den afstandsrit was een weg uitgezocht, loopende van Tegallega naar het raceterrein te Tjimahi, welke door de uitste kende zorg van den Majoor der Genie P. F. Beekman, waar noodig geheel in orde was gebracht. De terreinrit ging vanaf het raceterrein te Tjimahi, via een gedeelte spoordijk/ door eenige kampongcomplexen naar het schietterrein, met hier en daar mooie kunstmatige hindernissen. De Kapitein der Artillerie Laupman, die dit gedeelte van het programma voor zijn rekening had genomen, verdient hiervoor allen lof. Verloop der wedstrijden. De wedstrijden zijn behoorlijk, en volgens het opgemaakte programma verloopen, zonder dat er incidenten voorvielen. De vertoonde prestaties gaven blijk van ernstige en oordeelkun dige voorbereiding der deelnemende paarden en ruiters. Van de 15 deelnemers (vorig jaar 20) voldeden er 13 (vorig jaar 15) of 86 tegen 75 in het vorig jaar, aan de gestelde eischen. Een overzicht van den wedstrijd geeft bijlage 1, waarin zijn opgenomen de namen der deelnemers met hun paarden, de ge wichten en de resultaten der verrichtingen benevens de rangschik king en de beoordeeling van de onderdeden. De wijze waarop de dressuurproeven werden beoordeeld is neergelegd in bijlage 2. Een afzonderlijke staat aangevende de conditiebeoordeeling is opgenomen in bijlage 3, terwijl bijlage 4 een duidelijk overzicht geeft van de in de verschillende onderdeden behaalde prijzen. 926

Indisch Militair Tijdschrift | 1927 | | pagina 32