2. Het begrip „neutraliteitshandhaving" in het bijzonder voor de h. t. 1. zich voordoende bijzondere omstandigheden. 3. De beteekenis van onze oliehavens en van de olievindplaatsen in den Ned. Indischen Archipel in verband met de wereldolie- productie. 4. De tactiek toe te passen door Iegeronderdeelen bij het vervullen van de primaire taak van het leger, in het bijzonder ingeval van verzet op groote schaal. 5. De leeringen, welke met betrekking tot de handhaving van orde en rust voor onze omstandigheden getrokken zouden kunnen worden uit ervaringen elders opgedaan. B. v. in China (Shanghay). 6. Het tactisch gebruik van rook en nevel voor onze omstandig heden. 7. De passieve en actieve maatregelen tegen aanvallen door vijandelijke luchtstrijdkrachten. 8. Troepenvervoer met auto's, op eenigszins groote schaal, ap- plicatorisch toegelicht. 9. De waarde van pantserauto's en lichte vechtwagens voor de h. 1.1. geldende omstandigheden, zoowel in verband met de handhaving van orde en rust als tegenover een modern bewa penden en uitgerusten tegenstander. 10. De opleiding en oefening van de infanterie volgens het nieuwe V. O. I.; de recruten opleiding, de z. g. voortgezette opleiding bij de infanterie, beperking van de mutaties. 11. De opleiding en oefening van het verbindingspersoneel bij de korpsen. 12. Het kadervraagstuk. 13. De K. M. opleiding bij de infanterie. 14. De schietopleiding bij de infanterie; aan de recruten; bij de veldbataljons; een en ander in verband met onze huidige bewapening. 15. Heeft onze infanterie, naast den bestaanden mitrailleur behoefte aan een automatisch wapen van grooter kaliber? 16. Infanterie geschut voor onze infanterie materieel, organisatie en tactisch gebruik in het bijzonder in verband met de zich h. t. 1. voordoende omstandigheden. 17. Het tactisch gebruik van handgranaten; offensieve en defen sieve granaten. 18. De taak en het gebruik van de Indische cavalerie, in verband met de grondslagen voor de verdediging. 19. Het oefeningsstelsel volgens het A. V. O. in verband met de oefeningen van de artillerie en van de cavalerie. 20. Wenken voor de voorbereiding van de paarden voor het kampioenschap dienstrijpaarden. 21. Het bepakkingsvraagstük voor de infanterie, op Java en op de buitengewesten. 881

Indisch Militair Tijdschrift | 1928 | | pagina 68