Indisch Militair Tijdschrift; literatuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften 1928. III. ONDERWERP Tijdschrift, nummeren jaar KRIJGSKUNST. Algemeen. Vom Maszstab kriegerischer Kraft; door Dittmar. Kriegsführung und Politikdoor v. Kuhl. Technischer Rundblickdoor Blümner. Camouflage. Camouflage; door H. Th. J. M. Lohmeyer. Gas. Die Gaswaffedoor R. Hanslian. Waarnemen van oorlogschemicaliën in de atmos- pheer met behulp van het reukorgaandoor C. Mattern en J. Idzerda. Chemical warfare weapons and cavalry; door Moore. Die Aufgaben des Geskampfes; door W. VoP kart. Schutz des Groszstadters gegen Kampfgase door N. Kohout. Einteilung und Bezeichnung von chemischen Kampt- stoffen; door J. Meyer. Die Gaswaffe in italienischer Beleuchtung; door Pagniello. Smoke; door E. M. Almond. TACTIEK. Algemeen en verbonden wapens. La contre-attaque door Verrey. Ueber die Verteilung der Aufgaben der Artillerie. Infanterie. Der Infanteriezug im Gefecht; door H. Frick. Le service des renseignements et d'observation dans le bataillon d'infanteriedoor Pamponneau. Na hoeveel minuten kan naar aanleiding van een bericht van den C. eener voor-comp de noodzake lijk gebleken art. steun worden verwacht? door P. M. H. Tielens. W. W. Mei '28 M. W. 4-7-'28 No. 1. Idem. Ingenieur '28. No. 32. W. W. Mei '28. M. S. Juli '28. Cav. J Juli '28. A. S. M. Juli '28. M. W. 18-7-'28. No. 23. Z.S.S. Juli '28. Z. S.S. Juni '28. e.v. Inf. J. Aug. '28. R. M.S. Mei'28 en Juni'28. M. W. ll-6-'28. No. 46. A. M. S. Mei 28. R. d'Inf. Mei '28. M.S. Juni '28.

Indisch Militair Tijdschrift | 1928 | | pagina 82