eene commissie, bestaande uit den Luit. Kolonel der Artillerie G. J. P1TLO, den Majoor der Cavalerie F. C. THOMSON, den Kapitein der Artillerie F. W. LAUPMAN, den Militair Paardenarts le KL Dr. J. M. G. NUMANS en den Ritmeester Adjudant F. van LEEU WEN. 26 Januari 1928 gaf het Departement van Oorlog Vllle Afdeeling een instructie uit voor de commissie van voorbereiding en rege ling, waarin o. m. de commissie werd uitgenoodigd om de voor- loopige regeling te vervolledigen. Hieraan werd door de commissie voldaan, waarna van het Departement van Oorlog Vllle Afdeeling, een aanvullend rondschrijven uitging, gedateerd 17 April 1928 waarin de juiste data van den wedstrijd werden vastgesteld en verder eenige algemeene beschouwingen werden gegeven over den voorproef, benevens een overzicht van de puntentelling. Bij deze nadere regeling bleek, dat de conditie der deelnemende paarden door de commissie met maximum 20 punten zou worden gewaar deerd. Prijzen. Als prijzen waren speciaal voor dezen wedsrtijd vervaardigde gouden en zilveren medailles uitgeloofd, waarvoor een bedrag van f 400.was beschikbaar gesteld. Deze medailles zouden ook voor volgende jaren als standaard-model worden gebezigd. Hare Majesteit gaf als telken jare blijk van Hare Hooge belang stelling door ook nu weer een groote zilveren plaquette ter be schikking te stellen. Voorts bestond nog steeds als wisselprijs, de Generaal Kroe senbeker. Voor de door het Legerbestuur beschikbaar gestelde gelden werden aangekocht, 1 groote gouden, 2 kleine gouden, 6 groote zilveren en 27 kleine zilveren medailles, benevens 3 mi niatuur zilveren bekertjes (verkleiningen van den Generaal Kroe senbeker) voor het winnende team. Kampioensprijs groote gouden medaille 2 t/m 5e prijs in de totaal classificatie groote zilveren medaille gouden medaille zilveren medaille Dressuurprijs kleine 2 t/m 5e prijs kleine Uithoudingsprijs kleine gouden medaille 2 t/m 5e prijs kleine zilveren medaille Prijs voor het jachtspringen groote zilveren medaille 2e t/m 5e prijs kleine zilveren medaille Conditieprijs groote zilveren medaille Voorts zou ieder deelnemer, die aan alle proeven had voldaan, een kleine zilveren herinneringsmedaille en een diploma beko men. 989

Indisch Militair Tijdschrift | 1928 | | pagina 33