Definitief programma. Het definitief programma zag er als volgt uit 25 Juni 7.30 u.v.m. Verzamelen der deelnemers bij de maneges van het Depot der Cavalerie. Besprekingen. Vertooning der paarden (ongezadeld) aan de Commissie. Conditie-beoordeeling, gangen en algemeene indruk. Vertrek met Gouvernementstransportmiddelen naar Tjimahi ter bezichtiging van den terreinrit. 26 Juni 7 uur v. m. Dressuurproeven in de manege van het Depot der Cavalerie. 4.30 u. n. m. Jachtspringen op het oefenterrein te Kareës. 27 Juni. Afstandsrit en terreinrit. 6.15 u. v. m. Aanvang van het wegen der deelnemers en tem- peratuuropname der paarden. 6.30 u.v.m. Afrit vanaf renbaan P. W. S. (Tegallaga), afrit om de 3 minuten. Tusschen afstands- en terreinrit wordt een tijdruimte van'/2 uur gelaten. Afrit terreinrit om de 3 minuten. Conditie-beoordeeüng (temperatuur, pols en ademhaling) vóór den aanvang, dadelijk na en 3 uur na de uithoudingsproef. Wegen der deelnemers. 28 Juni. 7. u. v. m. Conditie-beoordeeling (Algemeene indruk, gangen) bij de garnizoensziekenstallen te Tjimahi. Na afloop bekendmaking van den uitslag in de Officierssocieteit te Tjimahi. 1 Juli. Voorrijden der aan de proeven voldaan hebbende deel nemers op het Concours-hippique der P. M. H. S. op het race terrein der P. W. S. Prijsuitreiking. Puntentelling. A. Dressuurproeven maximum 20 punten. B. Jachtspringen 30 punten. Strafpunten voor tijdsoverschrijding, zonder vermenigvuldiging, met den coëfficiënt voor elke 2'/2 seconde of meer 5 punten. C. Uithoudingsproef. Voor elk der beide onderdeelen maxi mum 20 punten. Strafpunten voor tijdsoverschrijding zonder vermenigvuldiging met den coëfficiënt voor den afstandsrit voor elke 3 seconden of meer 2 punten en voor den terreinrit voor elke 3 seconden of meer 10 punten. Winstpunten In den terreinrit voor elke volle 5 seconden '/2 punt tot een maximum van 10 punten. Deze winstpunten worden niet vermenigvuldigd met den coëfficiënt. D. Conditie-beoordeelingMaximum 20 punten, geen coëffi ciënt. E. Eindrangschikking. 990

Indisch Militair Tijdschrift | 1928 | | pagina 34