INHOUDSOPGAVE 1. M. T. JAARGANG 1929. JANUARI. BIz. In Memoriam C. Versluis. De scheidsrechtelijke dienst, door H De taak van onze cavalerie in verband met haar organisatie en bewa pening, door F. C. Thomson Nog eens, de taak van onze cavalerie in verband met haar organische bewapening, door C'. De taak van „onze" cavalerie, door F. Kroon De oorlogshonden in het Zwitsersche leger, door W. E. A.B. Een en ander over oefeningen in de Buitengewesten, door J. van Be veren Het gebruik van rook en nevel in het algemeen en in Indië (wordt ver volgd), door L.J.M. Koremans en J. F. van Kervel Overzicht Nederlandsche Tijdschriften door C. en P. Overzicht Buitenlandsche Tijdschriften, door C. en P. MAART. 19 22 28 36 43 51 64 65 FEBRUARI. De taak van „onze" Cavalerie in verband met haar organisatie en bewa pening, door O. D. Lagerwerff75 De taak van „onze" Cavalerie door C'. 89 De Duitsche en de Fransche Infanterie en hunne moreele ontwikkelings gang. Een en ander over opleiding en opvoeding, alsmede wezen, beteekenis en bestemming van het Infanteriewapen, door C. O. van Mourik95 De taak van den verplegingsofficier. Hunne verhouding tot de troepen commandanten en tot de intendance, hun indeeling en opleiding bij manoeuvres, door A.J. B. 122 Het gebruik van rook en nevel in het algemeen en in Indië. Het taclisch gebruik van rook en nevel, door L.J.M. Koremans en J. F. van Kervel131 Boekaankondiging, door C'153 Overzicht N.I.O. V. November- en December nnmmer, door C'.158 Tijdschriften-overzicht, door C. en P.159 Mededeeling van de Redactie Abd el Krim (wordt vervolgd), door Camurs De taak van „onze" Cavalerie, door F. Kroon met naschrift, door C. D. Lagerwerff De taak van luchtstrijdkrachten in Ned.-Indië, door C. üiebel Ons oefenstelsel, door F. Kroon Bescherming van legerpaarden tegen de nadeelige gevolgen van chemi sche strijdmiddelen, door Dr. L. J. H. Stadhouder Petroleumvindplaatsen in onzen Archipel, door P. A. Cox Enkele aanteekeningen naar aanleiding van het kampioenschap dienstrij paarden, door H. Th. van Ooor Boekbespreking, door T. B. en C' Bespreking Orgaan N. I. O. V., door C' Tijdschriften-overzicht, door C. en U Mededeelingen van het Centraal Depot van Reglementen APRIL. Mededeeling269 Abd el Krim, door Camurs270 Eenige opmerkingen naar aanleiding van het artikel „Ons oefenstelsel" door H285 173 174 197 203 208 217 230 238 242 248 249 250 265

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 3