Dit tableau dient slechts om aan te geven, wat gemiddeld be oefend dient te worden. Indien noodig kan men dus van de volgorde afwijken. Het kan geschikt worden geacht voor de tachementen van 3 of meer brigades sterk. Detachementen van twee brigades sterkte kunnen niet onder het voren staande vallen. Immers bij zulke zwakke detachementen is in den regel één brigade uit en één thuis. Daar zullen dus voornl. oefeningen voor den enkelen man gehouden moeten worden en zal de detachementscommandant de dagen, dat de beide brigades thuis zijn moeten besteden aan de opleiding zijner brig. cn. nadat die weer vooraf in de gelegenheid geweest zijn hunne brigades als zoodanig te oefenen. Voor zoo'n detachementscommandant is 49 Dagen Practische oefeningen Theorieën Toelichtingen Woensdag. Beurtelings de opleiding der brig, cn (s"= c» in V. P. T. L. (zie V. O. I.punt 77). Opleiding der aanvoer ders. Oefeningen tegen verzetslieden met tac- tischen grondslag vol gens het A. V. O. Donderdag. De brig» t. b. v. hare c» voor de beoefening van a. R. I. Ill le ond. en IV le ond.; b. V. P. T. L. (zie V. 0.1. punt 77) Een enkele maal het de tachement t. b. v. haar Commandant voor de be oefening van a. R. 1. Ill 2e of 3e ond; b. V. P. T. L. (zie V. O. I. punt 77). H. V. B. of R. K. enz. of I. D. I. Opleiding der onder- deelen of detachement als zoodanig. Oefenin gen zonder of met geen invloed hebben den tactischen grond slag. Vrijdag. Zie Woensdag. Zie Woensdag. Zaterdag. Inspectie'sgroote schoon maak v/h kwartier enz. zooals oefeningen brand- bluschmiddelen e. d. Infie. Order no.1; A. O. 1920 no. 64. A. O. com munisme, soldij en, enz. Orders in geval van brand en alarm en die van blijvenden aard Kader V.P. T. L. (zie V.O.I. 80) verbandleer enz. Schoonmaak- en Inspectiedag

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 51