Indisch Militair Tijdschriftliteratuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften 1929. L ONDERWERP Tijdschrift, nummeren jaar. KRIJGSKUNST. Algemeen. Entwicklung und Kriegswissenschaft; door Schu macher. Gedanken über Zahl und Eignung in Kriegsheeren; door Dittmar. L'évolution probable de la guerre; door Lecomte. Werden wir noch marschieren Camouflage. Vom Tarnen. Camouflage for artillery; door A.E.Wilson. Gasoorlog. Die gesundheitsschadigende Wirkung giftiger Gase und Dampfe; door M. Grünewald. Atemventile; door Stelzner. Chemical warfare, treaty abrogation and the infantry door N. E. Watts. TACTIEK. Algemeen en verbonden wapens. Selbstschutz der Truppe gegen Flieger. L'offensive. Progression au contact d'une division chargée d'une attaque de flanc; door Hans. Infanterie De aanval op de voorposten van eene stelling door S. Veldmeyer en P.G.A. Fortanier. Ons nieuwe infanterie-geschut; door J. D. v. d. Waall. Die Begleiwaffen der Infanterie; door von Keiser. Französische Infanterie. Feindbeobachtungsdienst; door v. Taysen. Appui direct et accompagnement immédiat de l'lnfanterie. (Cas concret d'un passage de rivière); door L. Servat. Wat moet de infanterie-officier weten van de artillerie ter bereiking van een goede samenwerking tusschen infanterie en artillerie; door W. F. Sillevis. W. W. Dec.'28. Idem. R.M.S. Jan. '29. M.W. 11-2-'29 No. 30. Kr. Jan.'29. C.A.J. Jan. '29. Z.S.S. No. 11.'28. Idem. Inf. J. Dec.'28. M.W. 25-1-'29 No. 28. B.B.S.M. Febr .'29. Mav. Oct. en Nov.'28. Mav. Jan.'29. W.W. Dec.'28. M.W. 4-1-'29 No. 25. R. d' Inf. Jan. '29. Mav. Febr. '29 e.v.

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 117