9 STAATSRECHT, STAATSINRICHTING, ENZ. Het eerst noodige bij den staatsrechtelijken op bouw van Ned.-Indië; door J.J. Schrieke. De nieuwe bestuursindeeling van Java en Madoera; door C. Lekkerkerker. De internationale positie van Nederlandsch-Indië in de laatste 50 jaren; door H. Bakker. Indië en China; door W.J. L. van Es. De positie van den Gouverneur-generaal in Ne derlandsch-Indië, 50 jaren geleden en thans; door D. Fock. Het koloniaal vraagstuk, autocratie of democratie; door H. G. Heyting. Wat Egypte te leeren geeft voor Nederlandsch- Indië; door D.J. Hulshoff Pol. De beteekenis van „Van Heutsz"; door A. W.F. Idenburg. De beteekenis van eenen kolonialen vertegen woordiger te Genève; door J. de Louter. De geest onder de Indonesische studenten in Ne derland; door R. M. Soeripto. Het regeeren overzee en zijn indeeling; door C. v. Vollenhoven. Deutschland militarpolitische Lage. Lost armies: Destruction due to defective intelli gence. (Vervolg); door H. Percival. Overzicht van de Indische rechts- en staatkundig geschiedenis 1600-1854; door H.A. Idema. De organisatie van het bestuursapparaat op Java en Madoera door J. W. de Stoppelaar. Wehrpolitische Uebersicht. (tot Dec. '28.) The real british attitude towards Afghanistandoor G. Mac Munn. The situation in China and Egypt. (Military notes). Bemerkungen iiber Heer und Pazifisnrusdoor v. Metzsch. Militarpolitische Abrisz 1928. De autocratie voor den Oost-Indischen archipel door H.G. Heyting. Het koeliecontract in buitenlandsche koloniëndoor H. Cohen de Boer. Van overheersching naar zelfregeering; door R. M. Noto Soeripto. GESCHIEDENIS, LAND- EN VOLKEN KUNDE. Nederlandsche koloniën. Het aandeel van den koloniaal in de geschiedenis van Nederlandsch-Indiëdoor G. Nypels. Bantam; door A.J. C. Kraft. De handelspolitiek voor Indië; door H. Colijn. Het groot-kapitaal in Oost- en West-Indië; door H. H A. van Gybland Oosterhoff. Nieuw Inlandsch economisch levendoor I. C. Kielstra. Indisch-genootschap Verg.. 16/11-'28 blz. 85-109. T. K. N. A. G. Jan. '29. blz. 97. I. G. Jan. '29. Idem. Idem. Idem. Idem. Idem. Idem. Idem. Idem. M. W. 4-l-'29. No. 25. A.Q. Jan. '29. (Zie A. Q. Jan '28.) K. S. 1928 No. 6 en 1929- No. 1. K. S. 1929. No. 1. M. W. T.M. Jan./Febr. '29. J.R.A. Jan. '29. J.U.S.I.I. Oct. '28. W. W. Jan. '29. Idem. I. G. Febr. '29. Econ. statistische berichten 1929. Nos. 685 en 686. Mar. B. Febr. '29. I. G. Dec. '28. T. E. G. 1928. No. 12. I. G. Jan. '29. Idem. Idem..

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 125