604 200 is het niet uitgesloten, dat bij dien voorwedstrijd niet geheel vol daan wordt aan de gestelde eischen, deze kunnen dan ter beoordeeling der plaatselijke commissie dienovereenkomstig lager gesteld worden. Aan genomen mag worden, dat voor deelname aan het kampioenschap kun nen worden toegelaten, de deelnemers van wie redelijkerwijze verwacht mag worden dat zij op den aangegeven tijd aan de eischen van het kampioenschap zullen kunnen voldoen. in verband met den datum van het kampioenschap kan de voor wedstrijd ook gehouden worden in het begin van de maand Juni; de juiste datum te regelen door den Plaatselijk Commandant in overleg met de commandanten van de bereden korpsen ter plaatse. II. Een gedetailleerd programma zal later tijdig worden bekend gemaakt. Al dadelijk wordt met het oog op de training medegedeeld, dat de ter- reinrit dit jaar gedurende het wegparcours zal worden verreden en wel 15 K M. wegparcours, dan de terreinrit, gevolgd door 5 K. M. wegparcours. Vóór en na de terreinrit korte verplichte rust 10a 15 min. III. Deelnemers aan het kampioenschap wordt in overweging gegeven het kaartblad 1 50.000 Res. Preanger-Regentschappen Blad VI. mede te nemen. ad. 9. Conditie beoordeeling (behalve op 25 en 28 Juni) v.z. n. ook nog op door de commissie noodig geachte tijdstippen. ad. 10. h. Puntentelling. A. Dressuurproeven Max. 20 coeff. 30 totaal B. Jachtparcours 30 10 Strafpunten voor tijdsoverschrijding. C. Uithoudingsproef. Wegparcours Max. 20 coeff. 10 totaal Terreinrit 20 50 Strafpunten voor tijdsoverschrijding. Extrapunten voor terreinrit Max. D. Conditie beoordeeling Max. T otaal ad. II. Prijzen. Voor het geheel, zoowel als voor de onderdeelen Dressuur-Jachtpar- cours-terreinrit, worden medailles en diploma's beschikbaar gesteld; ove rigens herinneringsmedailles en diploma's voor aan alle eischen voldaan hebbende deelnemers. De Generaal Kroesen beker is bestemd voor het garnizoen waartoe behoort het drietal (tweetal) geplaatste deelnemers, dat bij den wedstrijd gezamenlijk het hoogste aantal punten behaalt. Ze krijgen elk een verkleinde reproductie van dien beker in zilver. N. B. De deelname met 2 paarden door één officier geldt t. a. v. den wisselbeker voor 2 deelnemers. Om voor een der prijzen, ook voor wat de onderdeelen betreft, in aanmerking te komen, moet in eik der 3 on derdeelen, ook voor de conditie, minstens de helft Van het maximum daar voor aangegeven aantal punten zijn behaald. IV. Voor logies van oppassers en aanvraag van stalling voor het kampioen schap zich te richten tot den eersten Luit. der Cavalerie W.J. Roms- winkel, Depót der Cavalerie te Bandoeng. Voor algemeene inlichtingen zich te richten tot den ritmeester Adju dant F. van Leeuwen, Departement van Oorlog, VUIe Afdeeling te Bandoeng. 600.— 300.— 200 1000.— 10.— 20.- 2130.—

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 96