Intendance: Fourageeren aan het spoorwegeindstation voor het geheele detachement Gedeeltelijk opladen der auto's met artikelen, welke niet aan bederf onderhevig zijn als, brandhout, iijst, padi, hooi, kl. vivres in blik Opladen der overige artikelen als versch vleesch, brood, versche groenten, gras Formeeren der autocolonnes en rit naar hoofdverstr. plaatsen (15 K. M Afladen en gereedstellen der artikelen le maal fourageeren wachten tot de treinkarren voor de 2de maal komen fourageeren 2e maal fourageeren Terugrit met leege wagens naar het Spoorweg eindstation Totaal Uit deze cijfers blijkt duidelijk de onmogelijk heid de verplegingsautos nog voor andere doel einden te bezigen. Troep: Marsch naar hoofdverstr. plaats (5 K. M.) le maal fourageeren Terugmarsch bivak Afladen en verdeelen bij de keukens Terugmarsch hoofdverstr. plaats 2e maal fourageeren Terugmarsch bivak Afladen en verdeelen bij de keukens Na afloop van het fourageeren melden de op de hoofdverstr. plaatsen dienstdoende intendance-officieren hunne bevindingen aan den detachements-intendant. die daaromtrent aan den det.- commandant rapport uitbrengt. De ontvangen bons van de verpl. officieren worden reeds dadelijk na de ontvangst aan den det.- intendant gezonden, die aan de hand daarvan beslist wat voor een volgend etmaal noodig zal zijn en hiermede den admini strateur van het spoorwegeindstation in kennis stelt. Heeft net fourageeren pas op een laat uur plaats, dan wordt in de ver- plegingsbevelen bekend gemaakt op welk uur de verplegings- officieren hun bons moeten hebben ingediend. 1 uur 1 l'/2 uur uur- 1 uur Totaal 7V2 uur- Deze tijd kan door den Intendant uitstekend worden benut om af te rekenen met de bevolking voor geleverd brandhout, gras enz., besprekingen met de hoofden voor volgende leveringen e.d. 816 l'/2 l'/2 2'/2 1 1 13 l1/2 1 1 2 - 1 1 1 -72

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 37