Deze keukenwagens (gevuld), den llden September te 6.30 v.m. opgesteld voor de bataljonskampementen, waar de geleiders van wege het hoofd der hoofdverbandplaatsafdeeling nadere bevelen worden verstrekt De soep is extra-verstrekking voor de gewonden en wordt betaald uit de gelden, toegestaan voor veldoefeningen. 4. Aan Inf. IV en Inf. iX worden door de zorg van den Gew. Eerstaanw. Off. v. Gez. elk 45 gewondenkaarten en 16 dooden- kaarten uitgereikt. Hiervan ongeveer de helft uitreiken vóór het innemen van de uitgangsopstelling en de andere helft tusschen deze en de opstelling der Roode mitrailleurs De eerstgenoemde helft der gewonden verspreid (afzonderlijk en in nesten van 3 tot 6 gewonden) zich doen nederleggen in het terrein tusschen den verharden weg Tjimahi Lagadar en de uitgangsopstelling. Bovendien ontvangt M2 van denzelfden gezaghebbende 5 gewondenkaarten. 5. Marschvaardige gewonden kunnen vanaf 7.30 v. m. naar achteren worden gezonden. Hebben zij een verbandkaart zonder roode streep, dan zooveel mogelijk langs het paardepad Oedjoeng Tjibeureum 2 naar hun verzamelplaats. Hebben zij een verbandkaart met roode streep, dan in kleine groepjes of afzonderlijk langs den verharden weg naar de hoofd- verbandplaats. Deze weg is door het vijandelijk vuur wel hiervoor, doch niet voor voertuigen bruikbaar. Het tijdstip, waarop deze weg voor voertuigen bruikbaar wordt, zal door de leiding worden aangegeven aan den regimentsarts en aan het hoofd van de hoofdverbandplaatsafdeeling. 6. In verband met het oefeningsplan wordt het complex Tji mahiBaros weggedacht en is gedurende de oefening de ver binding Tjimahi Leuwigadjah uitgeschakeld. 7 De commandanten van Inf IV, IX en M2 zullen, teneinde het vlot innemen van de uitgangsopstelling te bevorderen, op een dag, voorafgaande aan den oefeningsdag, voor zooveel noodig, verge zeld van de hun ondergeschikte officieren, het terrein verkennen. M2 dat Rood voorstelt, zal hooge opstellingen op G. Djati- noenggal en G. Padakasih innemen, om een ruim gewondenveld te verkrijgen. 8. Per kar. 9 Inf. IV stelt 1 wielrijder ter beschikking van den regiments arts en Inf. IX een van het hoofd van de hoofdverbandplaatsaf deeling. Per kar mitr. Per mitr. losse patronen. De leider. 825

Indisch Militair Tijdschrift | 1929 | | pagina 46