De spoorwegen van Mantsjoerye en Oost-Sibe- rië; door T. T. H. Ferguson. Een terugblik op de zaak „Curasao" met een blik in het verleden en in de toekomst. Zei'chen der Zeit. Democratie. Volkerverstandi- gung. Pazifismus. Eine Gewissenserforschung von einem jungen Soldaten. Het koloniale arbeidsvraagstuk in het Institut colonial international te Brussel; door W. M. O. Schumann. Staatkundig beleid en bestuurszorg in N. I.; door A. D. A. de Kat Angelino. (boekbespreking door I. A. Nederburg). Egypte s onafhankelijkheid. Progress of constitutional goverment in India; door Jogendra Singh. Social emancipation in India; door Phiroze C. Sethna. The Indian states and the Buttler report; door A. H. E. Molson. The „Indo-European" problem in the Dutch East Indies; door J. C. Ki'elstra. The Pacific ocean; door C. D. Bruce. Inwendige aangelegenheden in Nederlandsch- Indië; door A. Neytzel de Wilde. Verantwoordingsplicht van regeerorganen in hct staatsrecht overzee; door C. v. Vollenhoven. Indië en de ministerraad; door J. A. Eigeman. Principes der aristo-democratie; door R. M. Noto Soeroto. GESCHIEDENIS, LAND- EN VOLKENKUNDE. Nederlandsche Koloniën. Een en ander uit de geschiedenis van Curagao; door H. Th. Hoffman. GODSDIENST, WIJSBEGEERTE, ENZ. Die Psychotechnik und i'hre militarische Bedeu- tung; door K. Fechner. Panieken door M, R. H. Calmeyer. De Inlander als oorlogsmatroos; door F. H. van Loon. (Beschrijving psyché Inlanders) WETTELIJKE VOORSCHRIFTEN, ENZ. Die neuesten Vorschriften der Roten Armee. Le nouveau règlement d'infanterie frangais a l'étranger. I En Allemagne. II En Colombie. Le nouveau règlement d'infanterie. (2me partie: le combat). Le nouveau reglement de l'infanterie. Troisième paitie. Service en campagne; door Z. Gedanken zur nemen „Schieszvorschrift der In fanterie"; door Büttner. Econ-Statische berichten. '29. No. 714. O. V. No. 9. 1929. W. W. Aug. '29. 1. G. Sept. '29. Idem. Idem. As. R. Oct. '29. Idem. As, R. Oct. '29. Idem. Idem. K. T. No. 6. 1929. Idem. Idem. I. G. Nov. '29. Mar. B. Nov. '29. M. W. T. M. Sept./Oct. '29. Mav. Sept. '29. Mar. B. Sept. '29. blz. 605. M. W. 18-8-'29. No. 7. R. d'Inf. Sept. '29. R.M.S. Oct. '29. Blz. 514. R. d'Inf. Oct. '29. e.v. M. W. T. M. Nov./Dec. '29.

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 121