Prijzen. Als prijzen waren wederom speciaal voor dezen wedstrijd vervaardigde gouden en zilveren medailles uitgeloofd, waarvoor een bedrag van f 400.was beschikbaar gesteld. Kampioenschap le prijs groote gouden medaille. 2e t/m 5e prijs groote zilveren medaille. Dressuurproeven le prijs kleine gouden medaille. 2e t/m 5e prijs kleine zilveren medaille. Uithoudingsproef le prijs kleine gouden medaille. 2e t/m 5e prijs kleine zilveren medaille. Jachtspringen le prijs groote zilveren medaille. 2e t/m 5e prijs kleine zilveren medaille. Conditie groote zilveren medaille. Hare Majesteit de Koningin gaf als telken jare blijk van Hare Hooge belangstelling door ook nu weer een groote zilveren plaquette ter beschikking te stellen. Voorts bestond nog steeds als wisselprijs de Generaal Kroesen Beker. leder deelnemer, die aan alle proeven had voldaan zou een kleine zilveren herinneringsmedaille en een diploma bekomen,, terwijl voor de winnaars van den Generaal Kroesen Beker een herinneringsbekertje beschikbaar was. Definitief Programma. 25 Juni 7.30 u. v.m. Verzamelen der deelnemers bij de maneges van het Depot der Cavalerie. Besprekingen. Vertooning der paarden (on- gezadeld) aan de commissie. Conditiebeoordeeling, gangen en alg. indruk. Vertrek met gouv. transportmiddelen naar Tjimahi ter bezichtiging van den terreinrit. 26 juni 7 u v.M. Dressuurproeven in de manege van het Depot der Cavalerie. 4.30 u. n. m. Jachtspringen op het springterrein te Kareës. 27 Juni 6.15 u. v.m. Afstandsrit en terreinrit. Aanvang van het wegen der deelnemers en. temperatuuropname der paarden. 6.30 u. v.m. Afrit vanaf renbaan P. W. S. Tegallega. Afrit om de 3 minuten Tusschen het le gedeelte van den afstandsrit en het begin van den terreinrit wordt een tijdruimte van 15 minuten gelaten, uitgaande van den voor den afstandsrit (eerste gedeelte) toegestanen tijd. 14S

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 43