Prijsuitdeeling. Den 30en Juni had de prijsuitreiking plaats op het raceterrein •der P. W. S., waar de P. M. H. S. een concours hippique hield. Zijne Excellentie de Legercommandant reikte den Kampioens- prijs benevens den Generaal-Kroesenbeker uit, de Inspecteur der •Cavalerie de overige prijzen. Het garnizoen Bandoeng behaalde weer de Generaal Kroesen beker (Luitenant-Kolonel der Artillerie R. G. Leegstra en de le Luitenant der Cavalerie W.J. Romswinckel). Programma voor 1930. Ten aanzien van de regeling voor het in 1930 te verrijden ikampioenschap dienstrijpaarden werd in gezamenlijk overleg tusschen de Inspecteurs der Artillerie, Cavalerie en van den Militair Diergeneeskundigen Dienst, waarbij de adviezen van den voorzitter en leden der regelingscommissie 1929 mede in beschouwing werden genomen, tot de hieronder volgende rege ling voorgesteld, welke bij kabinetsbeschikking van 12 December 1929 werd goedgekeurd. Regeling Kampioenschap Dienstrijpaarden. le dag: Dressuurproef te houden in een overdekte (bin nen) manegede deelnemers rijden hun paarden één voor één voor, waarbij het programma der gevraagde verrichtingen niet meer wordt voorgelezen. Voor elke beweging wordt een daarvoor vastgesteld cijfergegeven. Elke niet uitgevoerde beweging wordt met gewaardeerd. De commissie bepaalt den tijd, waarbinnen de proef gereden moet worden, te rekenen vanaf de stapbewegingen. Is de vastgestelde tijd verstreken, dan worden alle bewegingen ma dat tijdstip met 0 gewaardeerd. De volgorde der uit te voeren bewegingen is C H. X G E. X 0 K, X D A tl 48

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 46