afstand door enkele schutters beschoten, zonder verliezen te lijden. Aangezien de overtuiging werd verkre gen dat die beschieting niet werd uitge voerd door de bende van T. Tjoet, werd de vervolging van dezen voortgezet. Van e. e. a. bericht gezonden naar den Detache- ments-Commandant te Bandoeng. In kpg. Tjihaoer 1 berichtte het kam ponghoofd, dat T.T. den vorigen avond in die kpg. was geweest en hem gedwongen had voedsel te verstrekken. Uit verhalen van de bendeleden had het kamponghoofd vernomen, dat op de helling van den Boe- rangrang in een grot een wapenbergplaats van T. T. was. Hij was genegen de patr. daarheen te geleiden. Besloten werd de vervolging voort te zetten en van e. e. a. te berichten aan den Dets.-Comdt te Bandoeng. In kpg. Bodjongkoneng bleek T.T. reeds te hebben gefourageerd, en vertrokken in de richting kpg. Tjaringin. De vervolging voortgezet. Te Padalarang bij gefourageerd voor 1 dag. In kpg. Tjaringin vernomen T.T. doorgegaan naar Tjigoegoer Hilir. 13 December. Te 6.15 u.v.m. van Tjaringin (36C-Al'/2) over goenoeng Panganten-g. Djatinoengal- g. Padakasik-g. Pandji-g. Lagadar (36C-C4) gepatrouilleerd. Aldaar aangekomen om 3 u. n. m. en verder overnacht. V. P. Geene. B.M. Bij kpg. Tipar (36C-B2) aangekomen werd door een der manschappen ontdekt dat de bende het heuvelterrein was inge trokken. Dit spoor gevolgd tot kpg. Tjigoegoer Hilir. In Tjigoegoer Hilir vernomen dat T.T. den nacht zou doorbrengen in het kampong complex Tjiseel (36C-D4). 14 December Te 2 u. v. m. van Tjigoegoer Hilir (36C- G4) over Tjiseel (36C-D4) naar Bandoeng (36C). Aldaar aangekomen om 9.15 u.v.m..

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 64