Uithoudingsproef le prijs kleine gouden medaille. 2e t/m 5e prijs kleine zilveren medaille. Springconcours le prijs groote zilveren medaille. 2e t/m 5e prijs kleine zilveren medaille. Conditie groote zilveren medaille. Hare Majesteit de Koningin gaf als telken jare blijk van Hare belangstelling door ook nu weer een groote zilveren plaquette ter beschikking te stellen. Voorts bestond nog steeds als wisselprijs de Generaal Kroesen Beker. Ieder deelnemer, die aan alle proeven had voldaan zou een kleine zilveren herinneringsmedaille en een diploma bekomen, terwijl voor de winnaars van den Generaal Kroesen Beker een herinneringsbekertje beschikbaar was. 23 Juni 7.30 u. v. m. Verzamelen der deelnemers bij de manege van het Depot der Cavalerie. Besprekingen. Vertooning der paarden (ongezadeld) aan de commisie. Conditiebeooideeling, gangen en algemeene indruk. Wegen der deelnemers. Vertrek met Gouvernements-transportmid- delen naar Tjimahi ter bezichtiging van den terreinrit. 24 Juni 7 u. v. m. Dressuurproeven in de manege van het Depot der Cavalerie. 25 Juni 6 u. v. m. Afstandsrit en terreinrit. Afrit vanaf renbaan P. W. S. Tegellega, om de 3 minuten. Tusschen het eerste gedeelte van den af standsrit en het begin van den terreinrit wordt een tijdruimte van 15 minuten gela ten, uitgaande van den voor den afstandsrit (eerste gedeelte) toegestanen tijd. Tusschen het eind van den terreinrit en het begin van het 2e gedeelte van den afstandsrit wordt een tijdruimte van 15 mi nuten gelaten, uitgaande van den maximum voor den terreinrit toegestanen tijd. Conditiebeoordeeling dadelijk na beëindi ging van de uithoudingsproef. 971 DEFINITIEF PROGRAMMA.

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 45