26 Juni 7 u. v. m. Conditiebeoordeeling (Algemeene indruk, gangen) bij de garnizoens ziekenstallen te Tjimahi. 8.30 u. u. m. Springconcours op het exercitieterrein Ge- dong Delapan te Tjimahi. Na afloop bekendmaking van den uitslag in officiers-sociëteit Tjimahi. 29 Juni Voorrijden der aan de proeven voldaan heb bende deelnemers op het concours-hippique der P. M. H. S. op het raceterrein der P. W. S. Prijsuitreiking. A. Dressuurproef. Maximum 300 punten. B. Uithoudingsproef. Voor de beide wegparcoursen samen maxi mum 200 punten. Hiervoor geen winstpunten, doch werd tijdsoverschrijding gestraft met '/2 punt per 5 seconden of gedeelte hiervan, vermenigvuldigd met den coëfficiënt 10. Voor den terreinrit maximum 700 punten. Per 10 seconden tijdwinst, 2 winstpunten tot een maximum van 30 pumen. Tijdsoverschrijding werd gestraft met 2 punt per 5 seconden of gedeelte hiervan, vermenigvuldigd met den coëfficiënt 35. C. Springconcours. Maximum 300 punten. Geen winstpunten. Strafpunten volgens foutentelling, terwijl mindere snelheid dan was vastgesteld gestraft werd met '/2 strafpunt per 2 seconden of gedeelte hiervan, het geheel vermenigvuldigd met den coëfficiënt 15. Voor de conditie werden geen punten gegeven. Totaal maximum 1500 punten. De deelname was dit jaar zeer matig te noemen. Ingeschreven waren 17 paarden, waarvan 2 werden teruggetrokken, terwijl bij de voorkeuring 1 paard van deelname werd uitgesloten, zoodat 14 paarden den wedstrijd begonnen. Gedurende de verrichtingen moest de commissie 2 paarden van verdere deelname uitsluiten wegens kreupelheid. Bij de dressuurproeven voldeden alle paarden aan de gestelde eischen. Hoewel de eischen in vergelijking met vorige jaren aan merkelijk zwaarder waren, bleek zulks geen bezwaar te zijn en leverden de dressuurproeven een goed resultaat op. Van de 13 aan den terreinrit deelnemende paarden, voldeden 4 paarden niet aan de gestelde eischen. Voor den afstandsrit kon aan alle deelnemers het hoogste aantal punten worden toegekend. Aan de eischen voor het springcon- 972 PUNTENTELLING. VERLOOP VAN DEN WEDSTRIJD.

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 46