aangenomen, dat te gezetter tijd aan de eischen van het kam pioenschap kan worden voldaan. e. De juiste datum van den vóórwedstrijd wordt plaatselijk vastgesteld door den P. (M.) C. in overleg met de commandanten der bereden Korpsen ter plaatse. 3. De commissie (tevens) jury, belast met de regeling van den vóórwedstrijd, wordt benoemd door den P. (MC. in boven genoemde garnizoenen. 4. De opgaven der deelnemers aan den vóórwedstrijd wordt voor 1 Mei door de betrokken Korpscommandanten ingediend bij den P. (M.) C. van het garnizoen, waar de vóórwedstrijd gehou den wordt en welk het dichtst bij het eigen garnizoen ligt. 5. De P. (M.) Cn. dienen de opgaven van hen, die aan de verrichtingen van den voorwedstrijd of in 1929/30 voldaan heb ben, in bij de VlIIe Afdeeling van het D. v. O. voor 18 Juni. De opgave moet bevatten: Naam en signalement van het paard, naam van den eigenaar, c q. berijder, gewicht van ruiter harnachement. 6. Algemeene bepalingen. a. De commissie beslist in hoogste instantie. b. De commissie kan in verband met de weersgesteldheid en het terrein, de afstanden en/of snelheden geëischt voor het weg- parcours en den terreinrit en voor het springconcours vermin deren, hetgeen tijdig wordt bekend gemaakt. c. Een deelnemer kan op zijn verzoek van het afleggen van de verdere verrichtingen vrijgesteld worden, indien daartoe door de commissie termen aanwezig bevonden worden. d. Bij de dressuurproeven gewicht vrij bij de uithoudingsproef minimum gewicht 70 kg. (inclusief zadel en hoofdstel). Er wordt in uniform gereden. e. Harnachement naar verkiezing, echter stang en trens bij de dressuurproeven verplichtend en hulpteugels niet toegestaan. Officieren, die met meer dan één paard mededingen, moe ten in de proeven A en C hunne paarden zelf rijden het deel nemen met een, aan een ander officier toebehoorend paard, kan bij uitzondering door de commissie worden toegestaan, (b. v. ziekte, van den eigenaar). 7. Rangschikking. De prijzen zullen bestaan uit speciaal voor dit doel vervaardigde medailles, welk aantal en de daaraan ver bonden bepalingen nader zullen worden vastgesteld (in ieder geval 1 medaille op elke 5 deelnemers, ook in de onderdeelen). Overigens herinneringsmedailles en diploma's voor aan alle eischen voldaan hebbende deelnemers. De Generaal Kroesen Beker is bestemd voor het garnizoen, waartoe behoort het drietal (tweetal) geplaatste deelnemers, dat bij den wedstrijd gezamenlijk het hoogste aantal punten behaalt. Zij krijgen elk een verkleinde reproductie van dien beker in zilver. 974

Indisch Militair Tijdschrift | 1930 | | pagina 48