voor het maidenspringconcours heeft ingeschreven. De doorslag moet hier geven de vraag: „Hoe is de voorbereiding geweest?" De bereden officieren mogen den Kapitein Overakker zeer zeker dankzeggen voor het feit, dat hij de pen heeft opgenomen om dit onderwerp te belichten. De deelname aan concoursen dient zooveel mogelijk te worden aangemoedigd, daar dit weer zijn invloed ten goede zal hebben op de belangstelling in het paardrijden. 8 9. KAMPIOENSCHAP DIENSTRIJPAARDEN 1931. 354 Het kampioenschap dienstrijpaarden 1931 zal te Bandoeng verreden worden. De data daarvoor zijn 24 Juni tot en met 27 Juni. De regeling is als volgt: 24 Juni. Samenkomst der deelnemers met hunne paarden te 7.30 v.m. bii de manege van het depot der cavalerie te Bandoengbespreking, conditie- keuring, daarna het afloopen van den terreinrit. Bandoen"' Dressuurproeven in de manege van het depot der cavalerie te 26 Juni. Uithoudingsproef en conditiekeuring. v.n7 njuni' Cjmditiekeuring en springconcours, gevolgd door bekendmaking van den uitslag en prijsuitreiking door Zijne Excellentie den Commandant van het Leger. Ter voorbereiding en verdere regeling worden de navolgende commissies en Jury-leden benoemd a Commissie- tevens jury voor de dressuurproeven en conditiekeuring: ritmeester H. W. L. Schram, F. van Leeuwen, kapitein der artillerie P. F. W. von Seijdlitz Kurzbach. b. Commissie, tevens jury voor de uithoudingsproef en het springconcours- majoor der artillerie E. de Groot, kapitein p. F. W. von Seijdlitz Kurzbach, ritmeester F. van Leeuwen. c. Majoor E. de Groot treedt tevens op als algemeen leider van den wed strijd, terwijl de paardenarts der le klasse Dr. J. C. Witjens, als dierge neeskundig lid aan deze commissie wordt toegevoegd. d. De commissies zijn gerechtigd zich van hulp en steun te verzekeren bij de bereden korpsen uit de garnizoenen Bandoeng en Tjimahi, benevens van het korps genietroepen te Tjimahi. Omtrent stalling der paarden zullen der deelnemers zich wenden tot den commandant van het peloton ordonnansen te Bandoeng. Mede te brengen kaartbladen Residentie Preanger-Regentschappen, 1 50 000, blad 36 C en D.

Indisch Militair Tijdschrift | 1931 | | pagina 80