iigssiïiilSilis Xwnfii'rf?"1™"' (tauptag?1Cffif va™ commando- e'n uitkijk- posten, enz.). worden beoefend. Daarbij blijft voldoende geiegenheid voor den ^gments- 11 Bii het ontwerpen van troepenoefeningen zal vooral dienen te worden vaardigen toestand den nacht doorbrengen. 1? Men verzuime niet om bij de oefeningen, vooral bij de oefeningen 2. Gebruik en optreden der verschillende wapens en diensten. ,o Men bedenke dat een aanval weinig kans van slagen biedt bij een- aan deze infanterie worden verleend. 14. Daartoe worden andere objecten der artillerie, zij het tijdelijk, los gelaten. 15 Men houde voor oogen, dat bij een beperkte artillerie, de aanval lende infanterie slechts over een daarmede in overeenstemming zijnde from- breedte in de opstelling der tegenpartij kan doordringen en dat eeist daarna door uitbreiding naar de flanken, gesteund door zijdelings verlegd artillerie vuur en andere thans in front doortastende troepen, de .desorganisatie va.i het verdedigingssysteem kan worden voortgezet, waarbij ook tot dusverie afgewezen Tnfanterie-afdeelingen in de opstelling der tegenpartij kunnen binnendringen. 16. Wanneer een aanvalsdoel onder vuur staat van de steunende artillerie,, wordt veelal verzuimd, tijdig om verlegging van dit vuur te verzoeken. 17 Cavalerie late zich door het optreden der tegenpartij niet verleiden van de vervulling harer opdracht af te zien. Kan het gekozen uitgangspunt voor te verrichten verkenningen niet worden bereikt, dan dienen deze van pen wel bereikbaar punt uit te gaan. De verkregen voeling met een v.jandc- hjke afdeelhig wordtdan met een deel de, beschikbare krachten onder- houden. 18 Herhaaldelijk is cavalerie afgestegen voor het gevecht te voet en met diepte van het vijandelijk vuur. 615,

Indisch Militair Tijdschrift | 1931 | | pagina 61