Uit de gisteren door den conducteur C samengestelde foura- geeringsopgave No. 1 (verstrekking 6-10-31) worden de totale hoeveelheden in verpakkingseenheden in een aanvrage vereenigd, i. c. dus exclusief brandhout. Deze schriftelijke aanvraag wordt per motorrijder aan den Admr. E. A. A. te KADIPATEN gezondenblijkens het aan den ordonnans teruggeven ontvangstbewijs werd dit stuk om 11.30 v. m. aldaar ontvangen. 8) Op het E. A. A. worden nu de noodige maatregelen getroffen om de aangevraagde verplegingsbehoeften den volgenden dag op de in het „Bevel voor de diensten" van het Hd. Kw. V. aangegeven tijdstippen en plaatsen ter beschikking van de divisie (Div. Int.) te kunnen stellen. Conducteur C. is met de inmiddels aangekomen schrijvers begonnen om de geleidelijsten voor de auto's in te vullen. Op deze lijsten, welke voor elk korps middels doorslagpapier in tweevoud worden opgemaakt, worden de reeds berekende hoe veelheden uit de fourageerings-opgave No. 1 overgenomen en zijn dus niets anders dan extracten daaruit. Tegen 4 n. m. zijn deze lijsten gereed. 5-10-31, 1 n. m. is de Div. A. T. te SOETAWANG1 gearri veerd en aldaar opgesteld in het Div.-auto-park. De C. van de A. Verpl. S. meldt zich even daarna bij den Div. Int. en ontvangt van dezen de opdracht om (tezamen met Kap. Int. B z. s. m. doch uiterlijk 2.30 n. m. naar het E. A. A. te vertrekken om de toegangswegen naar dit punt, zoomede het wegenstelsel in de onmiddellijke omgeving daarvan, te verkennen om te zien in hoeverre de wegen voor de vrachtauto's van de Verpl. S. berijdbaar zijn. Voorts moet worden nagegaan of het elet op de lengte van de A. Verpl. S. (met 3 m tusschenruimte 1 km) mogelijk is langs de betrokken magazijnen van den A. A. een circuit te rijden en daarbij den hoofdweg zooveel mogelijk vrij te laten. Van de S. f. KADIPATEN (E. A. A en van de omgeving daarvan (op de kaart geeft de Div. Int. zijn bedoeling aan) wordt een duidelijke situatie-schets verlangd, terwijl daarop bijzonderheden en in overleg met den aldaar aanwezigen tot den A. A. be hoorenden Kap. P. de marschroute van de A. Verpl. S. ware aan te geven. Vervolgens behoort de wijze van fourageeren met den Admr. E. A. A. te worden besproken. 954 8) Het benoodigde wordt steeds onverwijld telegrafisch (telefonisch) en in elk geval ook schriftelijk bij den Admr. E.A. A. aangevraagd; op 5-10-31 kwam de verbinding tusschen St.-I Div. en E. A. A. echter eerst om 5 n. m. tot stand.

Indisch Militair Tijdschrift | 1931 | | pagina 16