1. MEDEDEELING VAN DE REDACTIE. Met de verschijning van dit nummer legt ondergeteekende in verband met zijn vertrek naar Europa de redactie van het Indisch- Militair-Tijdschrift neer. Zij gaat over op den kapitein der Infanterie P. G. Mantel. Gaarne wenscht ondergeteekende den nieuwen redacteur toe dat het hem gegeven moge zijn ons militair tijdschrift op te voeren tot een ongekende hoogte. Daarvoor is de steun van leden en medewerkers een eerste vereischte, waarom die steun welke de aftredende redacteur in zoo ruime mate mocht ontvangen gaarne wordt toegewenscht. Alvorens de redactie neer te leggen is het mij een behoefte hier te doen blijken van mijne erkentelijkheid jegens het bestuur der Indische Krijgskundige Vereeniging, jegens hare leden en jegens de abonné's van het I. M. T. en mijnen dank uit te spreken voor den te allen tijde verkregen steun. Doch daarnaast zou ik mij als een ondankbare beschouwen wanneer ik naliet hulde te brengen aan de vele medewerkers, die mij in de gelegenheid stelden mijne taak te volvoeren zoo goed mij dit mogelijk was. En ten slotte zullen de vier jaren, gedurende welke ik de redactie heb mogen voeren, bij mij een herinnering nalaten aan een onvermoeiden en altijd hulpvaardigen administrateur, den gep. kolonel titulair J. L. C. Anten, en aan een periode waarin de redactioneele zorgen niet weinig werden verlicht door de prettige medewerking, welke werd ondervonden van de Firma Visser waar van dan in het bijzonder te noemen den chef van de drukkerij alsmede van het hoofd van het reproductiebedrijf van den Topo- grafischen Dienst. P. A. COX. 875

Indisch Militair Tijdschrift | 1932 | | pagina 1