Indisch Militair Tijdschrift; Literatuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften 1933. I. ONDERWERP Tijdschrift, nummer en jaar. KRIJGSKUNST. Algemeen. Französische Oedanken tiber den Zukunftskriee; door Ritter. Warum der Weltkrieg verloren ging; door v. Mierka. Der Feldzugsplan 1914; door Bauer. Gasoorlog. Oorlogsgassen uit den na-oorlogstijd en de mo gelijkheid van het gebruik van nieuwe gassen in de toekomst; door J. F. van Kervel. TACTIEK. Algemeen. A propos du combat retardateur; Boucha et Wanty. La süreté en marche Defensive de retraite et action retardatricedoor v. Egroo. Über die Unsicherheit des Erfolges im Gefecht door Rendulic. Zusammenwirken von Artillerie und Infanterie. Der umfassende Angriff einst und jetztdoor Fleck. Die Bedeutung des Entfernungsschatzens im Krie- gedoor Rohne. Marsch mit Fliegerwirkungsabsfanden. Infanterie. De spitspatrouille op marsch en in het gevecht door J. D. v. d. Waall. Organisation und Kampfweise einer französischen Kompanie. De mitrailleur is een infanteriewapendoor d. V. Artillerie. Tactiek en vuurtechniek der artillerie. Beschouwingen over het gebruik van de artillerie door J. Dormaar. M. W. '33 No. 26 en 31. S.M. '33 Febr. S.M. '33 Febr. I. M. T. '32 Dec. B. B. S. M. '32 Dec. B. B. S. M. '32 Dec. B.B. S.M.'33 Jan., Febr. M.W.M. '33 Febr. M. W. '33 No. 28. M. W. '33 Jan. M. W. '32 No. 18. M.W. '32 No. 24. Mav. '33 Febr. M.W. '33 No. 27. I.M.T. '32 Dec. M.S.'32 Aug. Sept. Oct. Dec. I. M. T. '32 Aug.

Indisch Militair Tijdschrift | 1933 | | pagina 105