>1 Bijlage II. Plan voor de in 1934 bij de artillerie te houden oefeningen. Soort oefening Leider Aantal Aantal weken Tactische oefeningen op de kaart R. C. 2') Tactische bespreking Afd. C. 2 Kaderoefening R. C. 1 Kaderoefening Afd. C. 6J) Panoramaschietoefening Afd. C. 1 per week oA Oefening afdeelingsvuren Afd. C. 1 per week '3 Oefening staven in het kampe Afd. C. ment en telefoondienst 2 Idem in het terrein Afd. C. 1 Oefening meettroep Afd. C. 3 Afdeelingsrichtoefening Afd. C. 2 Oefening peildienst en waarne Afd. C. men. 3 Meerdaagsche oefeningen. T. t. oefening bij de oiat D. C. 3 1 *3 T. t. oefening samen met de in o fanterie. D. C. 4 1 Onderwijsoefening v/h regiment D. C. 1 1 T. t. oefening v/d afdeeling R. C. 1 Onderwijsoefening v/d afdeeling samen met de infanterie Afd. C. 4 1 Oefeningen in de garnizoenen. u 03 T. t. oefening v/d afdeeling Afd. C. 1 1 .c Afdeelingsschietoefening Afd. C. l3) 1 c Onderwijsoefening van de af 4 3) «3 deeling Afd. C. 4 T. t. oefeningen v/d batterij Afd. C. l4) 3 Onderwijsoefeningen van de bat 10 4) terij. B. C. 30 November 4 47 177 G I 3 1 u-< O i K. CD 'S t-i_ O V-< O L2 één oefening in 2 a 3 bijeenkomsten. 2) zou '.kunnen zijn een kaderoefening op één algemeenen grondslag en gesplitst in 6 vakoefeningen. 3) In jaren, waarin regimentsschietoefeningen worden gehouden 4 afdeelings- schietoefeningen en 1 onderwijsoefening. 4) Voor het houden van A. V. O. oefeningen met de batterij wordt deze door het personeel der andere batterijen op oefensterkte gebracht. Alzoo neemt elke batterij deel aan alle A. V. O. oefeningen, welke bij de afdeeling worden gehouden.

Indisch Militair Tijdschrift | 1934 | | pagina 68