2. Start- 6.30 v.m. naar Tjikampek, welk terrein moet worden geoccu peerd, rekening houdende met den tactischen toestand. 3. Bevelen en verbindingen. De bevelen voor het eerste optreden van de R. luchtstrijdkrach ten zullen naar aanleiding van de eerste bevelen voor de Bl.- luchtstrijdkrachten vóór de start door den Leider worden verstrekt. Voor het latere optreden in verband met de door Blauw te nemen maatregelen zullen bevelen worden gegeven per radio dan wel per vliegtuig van de leiding. Voor de radio-verbinding met den Leider beschikt de C.L. Rood over een strategisch station van de Genie. Van alle vliegtuigen die een opdracht hebben uit te voeren wordt het uur van starten en van terugkeer onverwijld aan den Leider bericht. 4. Bedrijfsstoffen en uitrusting. Op het terrein te Tjikampek kan voor de jagers worden beschikt over 900 Lr. Benzine. De ingedeelde C.V-toestellen vertrekken volgevuld uit Andir, de C-jagers met reserve benzinetanks. Overi gens de vliegtuigen oorlogsuitrusting in verband met de uit te voeren opdracht echter zonder bommen en zonder radio. De Leider, STUK V. Radioregeling. a. Verbinding Dcd. C.L. 1. golflengte 825 M., reserve 900 M. 2. seinwijze ongedemptverminderde energie. 3. oproepseinen voor post Dcd Ido voor post C.L.bdk 4. Verbinding tot stand te 7-30 vdienst tot 3 n.m. 5. C.L. stelt ordonnans t.b. radiopost. In verband met den vredestoestand wordt post Dcd. gevormd door de vaste installatie telefunken F. 205 spez. in de Waarnemers- school en post C.L. door Y.C. 4 autoinstallatie, opgesteld nabij 2 V.A. b. Verbinding Dcd. vliegtuigen. 1. golflengte 400 M-, reserve 450 M. 2. seinwijze L.W.S. gedemptvliegtuigen ongedempt. 3. oproepseinenvoor post Dcd kzt (L.W.S.) voor vliegtuigen bepaald door No. vliegtuig. 481

Indisch Militair Tijdschrift | 1934 | | pagina 55