Nederlandsche Koloniën. Pro en contra luchtmacht; door Schoo. De bezuinigingsplannen van de commissie Iden- burg. De grondslag van de opdracht der weermacht commissie door G. Nijpels. Geschiedenis van de luchtvaartafdeeling; door L. C. A. v. Dam. Het K. N. I. leger en het rapport der commissie Idenburg. Nederland. Het verslag van de commissie voor de reorga nisatie van de weermacht (commissie Idenburg). Een enkele opmerking naar aanleiding van het verslag der commissie voor de reorganisatie van de weermachtdoor J. van Reede. Overige Rijken. Neuzeitliche Infanterie. Ein Hinweis auf die teil- weise Neubewaffnung der Schweizerischen Armee. Die Mechanisierung der englischen Armee; door M. Braun. Von der Japanischen Armee. Motorisierung und Mechanisierung. Les caractéristiques de l'organisation militaire britannique; door B. E. M. Nerincx. L'indianisation de l'armée des Indes (Inde Anglaise). TROEPENLEIDING EN AANVOERING, ENZ. Die Ausspahung und deren Abwehr; door A. Urbanski von Ostrymiecz. LANDSVERDEDIGING. Nederlandsche Koloniën. Het luchtbombardement bij den aanval op en de verdediging van Nederlandsch-Indië; door L. C. A. van Dam. Overige Rjjken. Unruhe in Australien und Südostasiën. GENEESKUNDIGE DIENST, ENZ. Ueber neuere Ergebnisse der Wundbehandlung mittels der künstlich erzeugten ultravioletten Strahlendoor A. Karsten. Moderne vliegerkeuringendoor J. C. Hubach. De beteekenis van de studie der gezondheids zorg voor de landsverdediging; door J. L. Dinger. Mr. B. '34 le afl. Idem I. G. '34 No. 4. I. M. T. '34 No. 5. O. N. I. O. V. '34 No. 5. M. S. '34 No. 3. Mar. b. '34 3e afl. M. W. '34 No. 35. M. W. '34 No. 38. M. W. *34 No. 39. B. B. S. M. '34 No. 5. R. des Tr. C. 1934 Mrt/April. S. M. '34 No. 5. I. M. T. '34 No. 5. M. W. '34 No. 31. Wehr. W. 34 No. 4. I. M. T. '34 No. 5. I. M. T. '34 No. 6.

Indisch Militair Tijdschrift | 1934 | | pagina 115