Indisch Militair Tijdschrift j literatuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften 1934. VI. ONDERWERP Tijdschrift, nummeren jaar KRIJGSKUNST. Algemeen. Kriegslehren, door Wetzell. M.W.'34 No 18 e.v. Gasoorlog. Personal- und Ausbildungsfragen im passiven Gas- und Luftschutz, door M. Höriger. Bacterial and chemical warfare. Die Luftgaswaffe, door P. Urech. Aufgaben und Material der Abteilungen im pas siven Luftschutz, door M. Höriger. Collectieve gasbescherming in bestaande gebou wen met geïmproviseerde hulpmiddelen I, door Th. A.J. van Erp. Smoke, gas and hunting Scent, door A.J. T. Farfan. De luchtbeschermingsdemonstratie in Nijmegen, door J. H. van Riesen. De eerste vluchtkelder tegen gasaanvallen in Nederland, door E. E. T. Dulfer. S. M. '34 No 8. J. R. U. S. I. '34 Mei. A. S. M. '34 No 8. S. M. '34 No 9 e. v. Mav. '34 No 10 e. v. J. R. A. '34 Oct. M.S.'34 No 11. Mav. '34 No 11. TACTIEK. Algemeen. Essai sur la süreté (I), door Dauffer. R. de Cav. '34 Sept-Oct. Un spectateur d'infanterie aux écoles a feu d' artillerie, door Kuntz. Een ontmoetingsgevecht van de voorhoede, door J. D. van der Waal. e. v. R.'d Inf.'34 No 10. Mav.'34 No 11 e.v. Infanterie. Kriegserfahrungen der Infanterie und ihre Ver- wertung, door M. Braun. Ein Spahtrupp stellt die verloren gegangene Fühlung mit dem Feinde wieder her. Optreden van het Bataljon bij het vertragend gevecht, door C. A. J.van der Heem. M. W. '34 No 7. Kr. K. '34 No 8. M.S. '34 No 9,11.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 135