heeft gevormd, dicteert hij ingaande 7.20 vom. aan den toeg. off. zijn op evenvermeld plan gebaseerd besluit. Besluit. 1. Verdedigingsplan. Het Det. zal de Tji Paragi (vak T X) indirect verdedigen; in de belangrijkste overgangsstrooken gedurende gevaarlijke pe rioden extra krachten aan de rivier. Bewaking IV2 bat. en de wr. De mobiele reserve te O sterk IV2 bat. Op W oever de vertragen de actie met aanwezige troepen voortzetten, zij gaan na overgang over de rivier naar O m.u.v. een deel der pioniers (naar X). Op mijn nader bevel zal door het Det. worden overgegaan tot de vertragende actie naar lijn a (niet in het bevel opnemen) 2. Indeeling. a. bewaking. N vak: 1 cie. inf. -j- 1 sie. mitr. 1 sie. wr. -j- het vnl. det. te T. Middenvak: 2 cien. inf. 2 sien. mitr. 1 sie. zware mitr. 1 sie. mrt. -j- 1 sie. wr. 1 sie. a 2 inf. zin. Z vak: 3 cien. inf. -f- 1 pel. mitr. 1 sie. zware mitr. -j- 1 sie. mrt. -f- 1 sie. wr. -(- 1 brig. pi. -)- 2 sien. zin. Grenzen: N-/ Middenvak: lijn b. Midden- /Z vak: lijn c. b. alg. reserve. rest, bereidt opnamestelling voor in lijn d. c. de bat. cdtn. treden op als cdtn. middenvak, Z vak en alg. reserve. d. bewakingstroepen dadelijk naar de rivier, naar N en Z vak zooveel mogelijk per auto. 3. Artillerie. Na aankomst onverwijld naar V, W en X, elk een bij. 4. Verband en verbindingen. Verband opnemen met C. Inf. Ill door C. Wr. 2, die nadere in lichtingen kan verstrekken en zoo noodig persoonlijk toestand opneemt op W oever. 1) Det. St. Kw. te O, rekenen op latere verplaatsing naar Y. Vakcdtn. en overgangen dadelijk telefonisch verbinden. In de T) Van C. Inf. Ill, die de handen waarschijnlijk vol heeft en die bovendien over weinig verbindingsmiddelen beschikt, komen zeer schaars berichten in. 342

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 72