inlichtingen (neem daartoe bij den toeg. off- inzage van het besluit) en stelt U zoo noodig persoonlijk op de hoogte van den tactischen toestand langs de wegen op den W. oever in het vak U (inb.) X (inb.)waarvan telkens bericht naar Det. St. Kw. te O.3 motorordonnansen -f- 1 motormitr. van Uw cie. beschikbaar. Na uitvoering opdracht terug naar O. (C. sie wr. N vak krijgt van mij overeenkomstige opdracht nabij T). Gedicteerd aan C. Wr. 2 De Det. Cdt. Afschriften aan Det St1 ex Dagboek2 Det. Kol. A. S9-3-35 7.50 vom. Nr. 2. Detachementsbevel. 1. Vijand. Vijandelijke troepen in sterkte overeenkomende met ongeveer IV2 N. I. Div. zonder cav. doch voorzien van gemotoriseerde art. en pontonafdn., sterke afdn. wr. en paun. gingen 9-3-35 tusschen 4 en 5 vom. met het gros tot legering over in het gebied bij P. Een snelle actie tegen R is waarschijnlijk. 2. Uw det. staat ingevolge bevel van den Alg. Bevelhebber ddo. 9-3-35 Nr. 1 ingaande heden (9-3-35) onder mijn co. 3. Taak Inf. Ill, waaraan toegevoegd I Pi 2 en Pau. 2 a. Onder nadere verkenning van den vij. de vertragende ac tie in O richting voortzetten. b. Bij overgang met gros naar O oever in samenwerking met de bewakingstroepen aan de rivier alle overzetmiddelen (behalve enkele kleine prauwen voor bepaalde achtergelaten patrouilles) vernielen en kampongs langs W oever in brand steken. c. Na terugkeer over de Tji Paragi en na overname bewaking op O oever en patrouillegang op W oever door de met rivierbe waking belaste vakbezettingen de achtereenvolgens vrij komende onderdeelen verzamelen te O het vnl. det. te T blijft ter plaatse en komt onder bevel van C. N. vak, een brig. pi. (naar X te zen den) komt onder C. Z. vak. 4. Woord, enz. woord bamboedoeri. herkenningsteeken gedurende den nachtbij terugkeer van W 344

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 74