pontonafdn., sterke afdn. wr. en paun. gingen 9-3-35 tusschen 4 en 5 vom. met het gros tot legering over in het gebied bij P. Sterke afdn. lichte troepen bevonden zich 9-3-35 7 vom. ongeveer 20 km W van de Tji Paragi. Een snelle actie tegen R. is waar schijnlijk. Ik verwacht ing". 9-3-35 6 nam. overgangspogingen over de rivier door vij. patrouilles en verkenningsafdn. Overgangspogingen door 's vij. hoofdmacht acht ik vóór 11-3-35 uitgesloten. 2. Eigen troepen. a. De zich W van de Tji Paragi bevindende eigen troepen (Inf. Ill I-Pi. 2 -f- Pau. 2) behooren ingaande heden (9-3-35) tot mijn det. b. Een Div. wordt gedurende de eerst komende dagen te Q samengetrokken. 3. Taak Det. Kol. A. en verdedigingsplan. a. Het Det. zal den vij. een snel oprukken naar R verhinderen. b. Verdedigingsplan Het Det. zal de Tji Paragi in het vak T X indirect verde digen. Daartoe zullen 1% bat. ter bewaking nabij de rivier en IV2 bat. als mobiele alg. reserve te O worden opgesteld. Directe verdediging van de belangrijkste overgangsstrooken gedurende gevaarlijke perioden door beperkte krachten van de met de bewa king belaste troepen. De troepen op den W oever zetten de vertragende actie voort en komen na overgang Tji Paragi bij de algemeene reserve. 4. Onderdeden. a. Rivierbewaking in het vak T inbX inb N vak Cdt.: Kap bezetting: 4-Inf. I 1 sie. 4e pel. M 5 1 sie. Wr. 2 vnl. det. te T. Middenvak. Cdt.Mj bezetting: Inf. II (min 3, 4 en 1 sie. mitr.) 1 sie. zware mitr. 1 sie. mrt. 1 sie. Wr. 2 1 sie. a 2 inf. zin. Z vak Cdt. Luit. Kol bezetting Inf. I (min 4) 1 sie. zware mitr. 1 sie. mrt. 1 sie. Wr. 2+1 brig. Pi. 2 (na terugkeer van W oever) 2 sien. a 2 inf. zin. 346

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 76