Grenzen N vak Middenvak lijn b. J) Middenvak Z vak lijn c. J) Taak vakbezettingen: 1. Verband met troepen op W oever (zie pt. 2 sub a). 2. Verkenning van den vij. door patrouilles op den W oever, zoodra Inf. Ill de rivier overgaat en de verkenning intrekt. 3. Overgangspogingen door vij. patrouilles en zwakke afdn. zoo veel mogelijk beletten. 4. Op den O oever doorgedrongen vij. afdn. over de rivier terug werpen. Indien dit laatste niet kan worden bereikt, pogingen om het veroverde terrein uit te breiden of ter verdediging in te richten in afwachting van een optreden door de alg. reserve ernstig be moeilijken, en zoo noodig onder vertraging van 's vijands opmarsch in O richting terug gaan (het gros langs de groote wegen) waarbij de lijn d x) tot nader bevel onvoorwaardelijk vast te houden. De bezetting van het N vak gaat hierbij in beginsel terug richting S met dien verstande dat de brug bij T in geen geval onvernield den vij. in handen mag vallen. 5. De vakcdtn. zullen op de voor overgang gunstige gedeelten hindernissen en gevechtdekkingen (in de eerste plaats voor auto matische wapens) nabij den oever doen aanbrengen en deze gedu rende den nacht (slecht zicht) en andere perioden dat een over gang kan worden verwacht, doen bezetten. Hindernissen tegen paun. en vechtwagens op de wegen, óók in den rug. b. Algemeene reserve. Cdt. tot aankomst Inf. Ill te O kapdaarna Luit. Kol Samenstelling: 3, 4 en 1 sie. mitr.-Inf. II, 4e pel. M 5 (min 1 sie.) 1 sie. zware mitr. 1 sie. mrt. Wr. 2 (min 3 sien.) zoomede na aankomst te O Inf. Ill -j- 1 brig. Pi. 2 2) -)- Pau. 2. Opstellingsplaats O. Taak: 1. Terugwerpen van op den O oever doorgedrongen vij. afdn., welke door de vakbezettingen niet kunnen worden terug gewor pen. De in verband daarmede mogelijk aan de alg. reserve op te dragen handelingen grondig voorbereiden. Rekenen op auto transport. 2. Door de alg. reserve zal a cheval van de wegen S-T, S-V en Z-W in de lijn d ten behoeve van de vakbezettingen een op namestelling worden ingericht. 3 47 in werkelijkheid uitgedrukt in gegevens op de kaart. Min het vnl. det. te T.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 77