c. overgangen bij T, U, V, W en X zoomede de vliegterreinen M en N zoo spoedig mogelijk telefonisch verbinden met Det. St. Kw. d. In de bewakingsvakken alle wachten en een beperkt aantal wgpn. telefonisch verbinden met de vakcdtn. Midden- en Z vak gaan voor. e. Vaknetten doorverbinden op het det. net. Schuilnamenopgave wordt heden (9-3-35) toegezonden. 9. Treinen. a. T. Tn-: voorloopig bij de onderdeelen. b. Det. Aut. T. te O. Ontwerp laad- en vervoerplan voor transport alg. reserve in overleg met C. Alg. reserve, zoo spoedig mogelijk indienen. c. Verplaatsingen overdag zooveel mogelijk beperken; indien noodig uit te voeren met 50 m afstand tusschen de voertuigen. 10. Munitie enz. a. Aanvullingsplaatsen munitie: 1. inf. munitie (ingaande 9-3-35 12 mg. doorloopend open) te S (erf volkscredietbank) te Z (erf Wedana) alleen voor Z vak. 2. art. munitie 9-3-35 6 nam. doorloopend open te S (ijsfabriek achter N zijde aloon2). b. Per bewakingsvak beschikbaar op de avup. art. munitie: grondseinpistolen grondseinpatronen, valschermvuurpijlen art. seinvuurpijlen, 11. Geniepark. a. voorloopig doorloopend geopend. b. te S. (werkplaats regentschapswerken) teY (werkplaats B.P.M.), alleen voor Z vak en stelling bij a; met uitzondering van de spring- en ontstekingsmiddelen voor ver nielingen in den weg X Y mogen de voor het inrichten van de stelling bij a opgelegde materialen en gereedschappen eerst op een nader aan te geven tijdstip worden verstrekt. x) Is een gevolg van de inmiddels ontvangen toezegging van lstrkn. door den Algemeenen Bevelhebber. 349

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 79