Uit te voeren door de vakreserve (tevens volgorde)hoogst noodige schootsveldverbetering, gev. dekkingen, hindernissen (ook tegen paun. en vechtwagens)copn. en wgpn., afw. dekkingen en gemeenschappen. N. B. Bijzondere zorg besteden aan maskeering; aanvragen materialen en gereedschappen naar mijn cop. 5. Artillerie. Stellingen: le stelling: W rand V; 2e stelling (ingaande terugkeer Inf. Ill naar O oever) W rand Bakongan. Taak: Uit le stelling: steun aan troepen op W oever bij vertragende actie en terugkeer over de rivier. Uit 2e stelling: steun aan de vakbezetting in de strook y (inb.) t/m x (hoofdtaak), zoomede in het overige gedeelte van het middenvak (neventaak); bestrijding vechtwagens en paun. Voor te bereiden vun.: zie calque. 1) Vuuraanvragen aan mij. Vuuropening uit 2e stelling op mijn bevel. Bij ontbreken van tf. of andere snelle vb. kunnen in noodge vallen de volgende art. vun. per opt. sein worden aangevraagd, t.w. vu. nr. 5 groene art. seinvuurpijl bij wacht nr. 2 vu. nr. 6 roode art. seinvuurpijl bij wacht nr. vu. nr. 8 groene art. seinvuurpijl bij wacht nr. 3 vu. nr. 12 roode art. seinvuurpijl bij wacht nr. vu. nr. 15 groene art. seinvuurpijl bij wacht nr. 4 vu. nr. 18 roode art. seinvuurpijl bij wacht nr. vu. nr. 20 groene art. seinvuurpijl bij wacht nr. 5 vu. nr. 25 roode art. seinvuurpijl bij wacht nr. vu. nr. 31 groene art. seinvuurpijl bij wacht nr. 6 vu nr. 35 roode art. seinvuurpijl bij wacht nr. De zonder tijdsduur of per opt. sein aangevraagde art. vun. worden gedurende 2 minuten afgegeven; voor herhaling dient het vu. opnieuw te worden aangevraagd. Per wacht 2 X 10 vuurpijlen beschikbaar, af te halen bij munitiedepot. 6. Verlichting (zin. en vuurpijlen). Opstelling zin.: bij duisternis 1 zl. bij T) en 1 zl. bij i) overdag onderscheidenlijk nabij wacht nr. 5 en nr. 6. Taak zin.: verlichting aangrenzende rivierstrook. Opening zin.: op last cdt. midden sie. vak. zoodra een vij. over- 360 verwerkt in bijlage nr. 2; reserveopstellingen niet aangegeven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 90