Seinen met luchtseinpatronen worden nader bekend gemaakt. Optische seinen voor aanvragen van art. vun.: zie pt. 5. 10. Tremen. G. T. en filterwagens in O rand Garegbeg. Overige voertuigen: O rand Bakongan. 11. Munitieaanvulling. Inf. munitiedepot O rand Garegbeg. De Vakcommandant, Majoor. Schriftelijk aan: C. Ie sie. 1-Inf. II (N sie. vak) 1 ex. C. 1-Inf. II (midden sie. vak) 1 ex. C. sie. Wr. 2 (Z sie. vak) 1 ex. C. 2-Inf. II 1 ex. C. pel. M. 5 1 ex. C. sie. zware mitr 1 ex. C. sie. mrt1 ex. C. sie. inf. zin. 1 ex. C. vb. brig, (alleen pt. 5 en 9) 1 ex. Afschriften aan: C. Det. Kol. A1 ex. C. 2-A. II vd1 ex. St. Inf. II 3 ex. Totaal 14 ex. 9-3-35 5.30 nam. is de vakbezetting van het middenvak op gesteld als op bijlage nr. 2 in rood aangegeven en zijn de tele foonverbindingen tusschen de wachten, den vakcdt. en den Det. cdt. gereed van de posten is er nog slechts één aangesloten, de verbinding naar vier andere is onderhanden. Beschouwen wij thans een der wachten nader Wacht nr. 2, sterk 1 k. brig, en 1 km. gp. de beide andere wachten van de zelfde sectie van 1-Inf. II tellen 1 k- gp. minder heeft overdag 2 dubbelposten uitgezet (bij de roode kruisen), welke zoodanig zijn opgesteld, dat de rivierstrook en de vijande lijke oever over groote diepte kunnen worden ingezien. De dub belposten zijn niet telefonisch verbonden. De wacht telt 22 miln. (waaronder 1 sgt., 1 brig, en 2 kpln.). Van de dubbelposten rust 1 man, hij is door den dijk aan vijandelijke waarneming onttrokken, terwijl de andere tusschen wat begroeiing gemaskeerd van achter den dijk de ter bewa- 362

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 92