Modern Cavalrya discussion of employment, troopleading, organisation and trainingdoor G. Brandt. Leistungssteigerung neuzeitlicher Kavallerie. E. 2. Nederlandsche koloniën. Beoordeelen; door Kits van Heyningen, A. E. 4. Overige rijken. Paul-Boncour und sein Gesetz über die Organi sation des Volkes im Kriege; door von Ditfurth. Die UmbewaffnungderSchweizer Artillerie; door Rieder, R. TROEPENLEIDING EN -AANVOERING, STAFDIENST EN MANOEUVRES. F. 1. Troepenleiding en -aanvoering. Gedanken über den Schiedsrichterdienst; door Materna, R. en Brantner, K. F. 3. Manoeuvres. The Fall Manoeuvres of the Cavalry School-1934; Millikin, J. LEGERVERPLEGING EN -VOORZIENING. H. 2. Verpleging. Étude sur le ravitaillement des troupes dans le Süd-Tunisien pendant la guerre 1914—1918; door Caut. H. 3. Voeding. Sojamelk als surrogaat voor versche koemelk. Aanhalingen en aanteekeningen betreffende Ke- deleemelk. Nieuwe voorschriften met betrekking tot de ver pleging; door van Aalst, J. P. H. H. 4. Kleeding, schoeisel en uitrusting. Le fantassin allégé; door Favatier. H. 7. Staatsmobilisatie. L'économie Allemande dans ses rapports avec la defense nationale; door Lelarge d' Ervau. Die organisation der Kriegswirtschaft im Aus- lande; door Ruprecht, P. De economische en industrieele verdedigings voorbereiding van Nederland en de taak, welke daarbij voor handel en industrie, alsmede voor de Intendance is weggelegd; door de Jongh, J. B. Cav. J. '35, Maart-April. M. W. '35, nr. 41. O. N.I.O. V. '35, nr. 5. W. W. '35, nr. 4. M. W. M. '35, Mei. M. W. M. '35, Mei. Cav. J. '35, Mrt.-Apr. R. duS.I.M. '35, Mrt.-Apr. E. W. N. 1. '35, nr. 22. P. T. '35, nr. 6. Mav. '35, nr. 5. R. d' Inf. '35, April. R. M. S. '35, April. M. W. '35, nr. 42. O. Kr. W. '35, nr. 5.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 103