Indisch Militair Tijdschriftliteratuur-overzicht uit Ncderlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften over Juni 1935. ONDERWERP. Tijdschrift, jaar en nummer. KRIJGSKUNST. A0. I. Algemeene Krijgskunst en Krijgs wetenschap. Technischer Rundblick; door Blümner. La doctrine de guerre de Douhet; door Rousseau. A°. 3. Gasoorlog. (Chemische oorlog). Individueele bescherming; door Stekelenburg N. I Collectieve bescherming; door Sleebos, F. A°. 4. Luchtoorlog. Eén jaar luchtbeschermingspraktijk (II); door rievez, A. H. J. L. Französische und englische Gedanken über den Luftkrieg. I; door Nagel. TACTIEK. A. 1. Algemeen (verbonden wapens). Le barrage de feux devant une position dans la defensive d'arrêt; door de Krahe. Tactische causerieën. V. Over de vormen van steun en bescherming te verleenen door de artillerie aan de infanterie, vóórdat deze ten aanval voor waarts gaat; door Hoffmann, R.J. H. „Die Ueberraschung in der Verteidigung; door Waibel, M. A. 3. Gevechten onder bijzondere omstan digheden. Le combat en terrain boisé. Die Nacht, ihre Bedeutung in taktischer und strategischer Beziehung; door Kabisch, E. A. 5. Infanterie (w.o. mitrailleurs, inf. geschut en wielrijders). L'infanterie au ralenti; door Hurst. M. W. '35, nr. 42. R. d'Art. '35, Mei. O. N. I. O. V. '35, nr. 5. O. N. 1. O. V. '35, nr. 5. M. S. '35, nr. 5. M. W. '35, nr. 42. B. B. S. M. '35, nr. 5. Mav. '35, nr. 5. A.S.M. '35, nr. 4. R.d.'Inf. '35, April. M. W. '35. nr. 40, 41. R. d'Inf. '35, Mei.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 99