Indisch Militair Tijdschriftliteratuur-overzicht uit Nederlandsche en Buitenlandsche Tijdschriften over AUGUSTUS 1935» ONDERWERP. Tijdschrift, jaar en nummer KRIJGSKUNST. A°. 1. Algemeene krijgskunst en Krijgswetenschap. Soen Tzê's kunst van oorlogsvoeren, (slot); door J. B. Snellen. Notes sur la guerre de mouvement door Didelet. Le repli (1). Une étude roumaine sur le combat vers l'arrière. Mar. B. '35, nr. 3. R. M. F. '35, Juli. B. B. S. M. '35, Juli. R. d'Inf. '35, Juli. A°. 3. Gasoorlog. (Chemische oorlog). Les moyens de defense contre les attaques par gaz de combat door G. F. Jaubert. La défense par appareils isolants et abris door G. F. Jaubert. Collectieve gasbescherming in bestaande gebou wen met geïmproviseerde hulpmiddelen (III); door Th, A. J. van Erp. Protection collective et atmosphère confinée con tre les gaz de bombardementdoor P. Bruère. Die Gaswaffe im Weltkriege in englischer Dar- stellung. S. I. C. '35, Maart-April. S. I. C. '35, Maart-April. Mav. '35, nr. 6. G. d. C. '35, nr. 1. Z. S. S. '35, nr. 6. A°. 4. Luchtoorlog. Fransche wet van 8 April 1935 betreffende de luchtbescherming van de burgerbevolking tegen luchtaanvallen. Stofzuiger en luchtbescherming door A. Burg- dorfer. L. G. '35, nr. 6. L. G. '35, nr. 7. A°. 7. Vechtwagenoorlog. La guerre des chars. R. M. F. '35, Juni. TACTIEK. A. 1. Algemeen (verbonden wapens). Gedanken über den Durchbruch auf Grund des Sommerfeldzuges door Müller-Loebnitz. Die Entwicklung unseres Kampfverfahrens vom Kriegsbeginn bis zur Gegenwart. (Fortsetzung) door A. van Pitreich. Britische Ansichten über das Gefechtdoor L. Eimannsberger. W. W. '35, nr. 7. M. W. M. '35, Juli. M. W. M. '35, Juli.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 101