Requirements of an advance guard for support by its artillery door Roques. Tactische causerieën VII. Over de rechtstreek- sche ondersteuning van de infanterie door middel van vuurconcentraties der artilleriedoor R. J. Hoffmann. De ondersteuning en bescherming van aanval lende infanterie door middel van vuurconcentra ties der artillerie in de werkelijkheid door R. J. Hoffmann. Het Japansche algemeene gevechtsvoorschrift „Beginselen voor het gevecht". Deel H. De aanval door W. van der Poel. La liaison artillerie-infanterie (Artillerie d'accom- pagnement du régiment d'infanterie)door Chal- léat. La liaison infanterie-artillerie contribution d'un vieux fantassin door Barrard. Variations of defensive Fires; door E. E. Schwien. Manoeuvre offensive du corps d'armée. La rup ture. A. 3. Gevechten onder bijzondere omstandigheden. Le combat de localités door Piguet. A. 5. Infanterie, (w.o. mitrailleurs, inf. geschut en wielrijders). Duitsche opvattingen over het gebruik van zware mitrailleurs door J. D. van der Waall. Une étude bulgare sur le bataillon au combat door P. Quénot. A. 7. Artillerie. L'artillerie divisionnaire dans le combat défensif. (suite) et (fin); door Moustey. Tactische causerieën, (over de rechtstreeksche ondersteuning der infanterie door middel van een vuurwals); door R. J. Hoffmann. Voorbeeld uit de werkelijkheid van een geslaagde ondersteuning van infanterie door middel van een vuurwals door R. J. Hoffmann. Roving guns door P. de Mazenod. Artillery support in attack door R. H. Case. Naar aanleiding van „Eenige artilleristische be schouwingen omtrent A. T. V. II" van luit. kol. H. T. van Goor door H. W. Tersteege. A. 8. Genietroepen. Die taktische Verwendung der Bautruppen door A. Walther. F. A. J. '35, Mei-Juni. Mav. '35, nr. 7. Mav. '35, nr. 7. O. N. I. O. V. '35, nr. 7. R. d'Inf. '35, Juli. R. d'Inf. '35, Juli. Inf. J. '35, Mei-Juni. R. M. F. '35, Juli. R. M. S. '35, nr. 5, 6 Mav. '35, nr. 7. R. d'Inf. '35, Juli. R. d'Art. '35, Juni, Juli. Mav. '35, nr. 6. Mav. '35, nr. 6. F. A. J. '35, Mei-Juni. Inf. J. '35, Mei-Juni. I. M. T. '35, nr. 8. A. S. M. '35, nr. 6.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 103