N. 9. Vecht- en pantserwagens. A light cross-country Car door H. G. Hamilton. Chars et statistique I. Les constructions et les pertes door Perré et Le Gouest. VERSTERKINGSKUNST, PIONIERKUNST, MILITAIRE BOUWKUNDE. Ausbau eines Keilers mit einfachen Mitteln ge- gen Bombengefahr. O. 1. Versterkingskunst. Verduisteringsmaatregelen; door v. R. Pontonbrugslag over de Solorivier annex een beschouwing over pontontreinen in Ned.-Indië door T. van Strien. MARINE. P. 1. Zeevaartkunde, loodswezen, beschrijving van kusten, vaarwaters, havens, organisatie, vlaggen, uniformen. Rangen en standen door W. A. J. Roelofsen. P. 2. Zeeoorlog, zeestrategie, zeetactiek, zeekrijgs geschiedenis, oorlogshavens, marinepolitiek, voorziening van de vloot. Kruisers of vliegtuigen door A. J. Bussemaker. Das deutsch-englische Flottenabkommen vom 18. Juni 1935. Les consequences de l'intervention de l'aviation dans la protection des communications maritimes door J. Accart. P. 3. Zeeartillerie, landingsgeschut, torpedowezen, schepen, vliegtuigen, scheepsbouw, pantsering, stoomwezen. Einige Erfahrungen mit Hilfskreuzern door H. A. K. Jung. Betrachtungen zur Frage des Bombenseeflugzeu- ges door Y. Michel. P. 4. Landingen en troepenvervoer over zee. Trois débarquements en présence de l'ennemi. (1). (II) door De Périer. Cav. J. '35, Mei-Juni. R. d'Inf. '35, Juli. Kr. '35, nr. 10. L. G. '35, nr. 6. I. M. T. '35, nr. 8. Mar. B. '35, nr. 3. Mar. B. '35, nr. 3. M. R. '35, nr. 7. R. l'A de l'A. '35, Juni. M. R. '35, nr. 7. D. L. L. '35, nr. 6. R. M. F. '35, Mei, Juni.

Indisch Militair Tijdschrift | 1935 | | pagina 117