E. 4. Overige rijken. G. 4. Overige rijken. 4 Extraits de conférences sur la cavalerie moderne R.M.F. '36, April/102. Haben wir beim Eintritt in das Gefecht noch eine Einheitsgruppe M.W. '36, nr. 45. Auf dem Wege zum Bogenschusz bei der Infanterie door Daniker M.W. '36, nr. 47. Organisation des Militarflugdienstes door R. Meyer A.S.M. '36, nr. 5. Die Panzerwaffe im Ausland St. Chr. '36, nr. 4. Materieele ervaringen van groote luchtmachten en de daaruit door kleine naties te putten lessen door H. G. B. de Kruyff van Dorssen I.M.T '36, nr. 7. The expansion of the royal air force door C. L. N. Newall J.R.U.S I. '36, Mei. Maschinengewehr-Bataillone (Ein Kriegserfahrung) M.W. '36, nr. 47. The influence of the fighting services in Japan J.R.U.S.I. '36, Mei. De waarde van de 4 daagsche afstands-marschen voor het Nederlandsche leger door R. A. van Holthoorn M.S. '36, nr. 6. Marsch mechanisierter Verbande St. Chr. '36, nr. 6. Le cerveau du régiment. Étude sur les postes de commandement régimen- taires (suite et fin); door Clément-Grandcourt R.M.S. '36, nr. 5. The effect of the development of air power on British interests in the Medi terranean door R. A. Cochrane J.R.U.S.I. '36, Mei. TROEPENLEIDING EN -AANVOERING, STAFDIENST, MANOEUVRES EN INLICHTINGENDIENST. F. 1. Troepenleiding en -aanvoering. Artillerie in der Vorhut oder nicht M.W. '36, nr. 44. Modem Umpirung door W. Hones Inf. J. '36, nr. 3. F. 2. Stafdienst. Les ordres d'opérations door Hurst R. d'Inf. '36, Juni. LANDSVERDEDIGING. G. 1. Algemeen. Radio in dienst der luchtbescherming door W. de Bouter Lg. '36, nr. 6. Technik und Wirtschaft in der Landesverteidigung door Wesemann W.T.M. '36, nr. 6. Berufstandige Ordnung und Landesverteidigung door Vorwerck W.u.W. '36, nr. 5. Das tschechoslowakische „Staatsverteidigungsgesetz"; door H. Schafer M.W.M. '36, Juni. Unsere Landesverteidigung S.A. '36, nr. 5. LEGERVERPLEGING EN -VOORZIENING. H. 2. Verpleging. De voorziening der Italiaansche troepen in Abessinië door J. B. de Jongh Mav. '36, nr. 6. H. 3. Voeding. Verbetering van de volksvoeding in Ned.-Indië door W. F. Donath I.G. '36, nr. 6. Veekralen en groententuinen (III); door J. Ferree O.N.I.O.V. '36, nr. 6.

Indisch Militair Tijdschrift | 1936 | | pagina 115