TERREINLEER, TOPOGRAPHIE, CARTOGRAPHY, PHOTOGRAPHY. Aerial photography on tropical surveys door S. H. Birdseye Mil. Eng. '36, Mei-Juni. Field developments in aerial mapping door T. A. Weyher Mil. Eng. '36, Mei-Juni. ARTYLERYWETENSCHAP EN BALLISTYK. N. 1. Algemeen Wapening. Technischer Rundblick door Bliimner M.W. '36, nr. 46. Maschinen pistole oder Selbstladegewehr door W. Brandt W. t. M. '36, nr. 6. N. 2. Geschut (w.o. affuiten en pantseringen). Neuere Minenwerfer door Bliimner A.R. 36, nr. 6. Betrachtungen über die Kaliberwahl der groszkalibrigen automatischen Flak- waffen im Heer door B. Boström D.L.L. 36, nr. 5. Het nieuwe materieel van het korps luchtdoelartilleriedoor W. Feitsma M.S. '36, nr. 6. Flugabwehrartillerie (Flak) door Nagel M.W. '36, nr. 46. N. 3. Mitrailleurs (w.o. karabijn mitrailleurs). Vergelijkende proeven met lichte en zware mitrailleurs M.S. '36. nr. 6. N. 5. Munitie (w.o. buskruit, ernstvuurwerken, ontplofbare stoffen en springmiddelen) Formules de sécurité dans les stockages de munitions door Bédet R. d'art. '36, nr. 5. N. 6. Gassen en gasmaskers. La chimie des gaz de combat door M. Péronnet G.d.C. '36, nr. 3. N. 8. Ballistiek (w.o. richt- en schiettechniek). Le tir des mitrailleuses contre avions volant bas door Levecque B.B.S.M. '36, nr. 6. Sturzbomberangriff oder Bombenabwurf aus dem Horizontalflug D.L.L. '36, nr. 5. Bombenangriffe auf Schiffe door Aussenac D.L.L. 36, nr. 5. Aanteekeningen betreffende het beschieten van landdoelendoor H. G. Vromans Mar. B. '36, nr. 2. Procédé de réglage par coups fusants hauts (méthode du réticule tangent); door Béliard R. d'Art. '36, nr. 5. De noodzakelijkheid van eene juiste kennis van het hoogteverschil der direc tiestukken onderling bij de overgave en overname van inschietgegevens tusschen de batterijen eener afdeeling door L. T. W. de Vries I.M.T. '36, nr. 7. Emergency methods of firecontrol Part. V; door J. T. Campbell C.A.J. '36, nr. III. Schusztafelmaszige Seitenverschiebung und Seitenwinddoor Engelhardt A.R. '36, nr. 6. Die Berechnung der Seitenabweichung der Geschosse door K. Wieser W.T.M. '36, nr. 5. De invloed van de temperatuur van de lucht op den luchtweerstand door J. C. Logger M.S. '36, nr. 6. N. 9. Vecht- en pantserwagens. De hedendaagsche stand van de pantserwagentechniek door P. H. v.d. Trap- pen M.S. '36, nr. 6.

Indisch Militair Tijdschrift | 1936 | | pagina 119