•ifeSW»4 1. Rekenen op afmarsch 11.00 naar KANTJI 2 8 km Z.O. van CHERIBON) 2. Bij de cie. worden ingedeeld 1 sgt. 3 man van sie.-Pi. 1 met de noodige springmiddelen. Bij het medenemen van springstof rekening houden met de vernieling van 2 brug gen bij KANTJI 2 (tram- en rijweg), de brug over de K. GROBOGAN en de bruggen over de K. DJAGA en K. KASOENEAN. Voor vervoer personeel en materieel ter beschikking 3 2 tons-vrachtauto'skomen te 10.30 ter beschikking bij „Ysfabriek". 3. 4 Ziekendragers bij de cie. 4. Medenemen 2 telefoontoestellen van den P.T.T. met benoo- digd blank 'draad. 5. De compagnie voorziet in eigen verpleging2 noodrantsoe nen extra medenemen. 6. Te 10.30 terug op mijn cop. voor nadere bevelen. Toelichtingen ad. 1. Een voorbereidingsbevel is noodig, aangezien de compag niescommandant, C. sie.-Pi. 1 en de arts verschillende zaken te regelen hebben, hetgeen voldoende uit het bevel blijkt. T.a.v. de marschrichting wordt den cdtn. geheimhouding opgelegd. ad. 2. C. sie-Pi. 1 moet weten wat er van de pionierpatrouille wordt verlangd. Hij zal een vluchtige berekening moeten maken t.a.v. de mede te nemen springmiddelen. Hij dient dus op de hoogte te worden gesteld van de voorgenomen vernielingen. Voor het beschikbaarstellen van auto's ontvangt de bat.adj. de noodige bevelen. Wij stellen ons voor, dat de det.cdt. den cie.cdt. inlicht omtrent het van de auto's te maken gebruik, hetgeen nader moge blijken uit de nog te behandelen maatregelen van C. 4- Inf. IX. ad. 5. Het is niet mogelijk, dat de det.cdt. de verpleging van de cie. regelt. De cie. wordt voorloopig losgelaten. Ter beschik kingstelling van 2 extra noodrantsoenen is daarom noodig. ad B. Het bevel voor 4-InfIX. Te 10.30 dicteert de det.cdt. C. 4-Inf. IX het volgende bevel (ter bekorting hebben wij hier het verzamelbevel opgenomen) 1. Vijand. Vij. vliegtuigen ageeren boven en in de omgeving van CHERIBON. 763

Indisch Militair Tijdschrift | 1936 | | pagina 67