Toelichtingen: ad. 1. Het is zeer wel mogelijk, dat de vijand van zee uit ver kenningen doet verrichten of CHERIBON al of niet bezet is. Een voortdurende bewaking van dit kustgedeelte is daarom noodig. ad. DDe regeling van den afvoer van voorraden. Afgevoerd moeten worden 1. zieken; de Arts zal Hiervoor maatregelen moeten nemen; 2. verplegingsartikelen; het det. moet tot 5-7-36 in eigen verple ging voorzien het is dus noodig dat verplegingsartikelen voor de behoefte van 1500 man gedurende 4 dagen worden mede genomen de leiding zal dienen te berusten bij den verple- gingsofficier. 3. munitie; afgevoerd moet worden 1 dagvoorraad art. munitie, gewicht 35000 kg 18 auto's 1 dagvoorraad inf.munitie 2 auto's. De leiding berust bij wachtmeester X van A. I Bg. (na over leg met C. 1-A. I Bg.) 4. Overige materieel o.a. materieel van den P.T.T., materieel van de Provinciale Werkenvoor het mede te nemen materieel en de materialen van de Provinciale Werken dient C. sie.-Pi. 1 aanwijzingen te geven, terwijl de leiding van den afvoer kan worden opgedragen aan C. vb.brig. [C. vb.brig. heeft reeds van den luitenant adjudant opdracht ontvangen de tactische verbindingen onmiddellijk af te breken en verder alleen ge bruik te maken van de gouv.tf.bovendien is hij ingelicht, dat de tf.verbinding KANTJI 2 CHERIBON TJIWA- RINGIN enz. (zie blz. 677) intact blijft]. De leiding van het geheel wordt door den det.cdt. opgedragen aan den luitenant adjudant, die daartoe te 11.00 het volgende bevel ontvangt 1. De algemeene leiding voor den afvoer van de diverse arti kelen berust bij den luitenant adjudant. Aan hem zijn toegevoegd voor verplegingsartikelen: verplegingsofficier, voor munitiewachtmeester X van A.I. Bg., voor het overig materieel: C. vb.brig. 2. Regeling van den afvoer. a. Munitie, aangevuld met materialen voor stellingbouw worden afgevoerd per tram; b. verplegingsartikelen en overige materieel worden af gevoerd per auto; 767

Indisch Militair Tijdschrift | 1936 | | pagina 71