c. dekking: 1 sie.-3-Inf. IX; C. 3-Inf. IX stelt deze sectie z.s.m. ter beschikking van den luitenant adjudant; d. onmiddellijk aanvangen; e. bestemming: de onder agenoemde artikelen naar TJIWARINGIN, worden van daar per auto naar BOBOS vervoerd; de onder b. genoemde artikelen m.u.v. de verplegingsartikelen naar LODJI (48B-D5) verple- gingsartikelen naar OEDJOENGBEROENG (C. 5). 3. Nadat alles geregeld is, luitenant adjudant terug op mijn cop. te CHERIBONhet overige leidinggevende personeel blijft ter plaatse voor de noodige detail-regelingen C.vb.brig. zal verkenningen verrichten voor het te BOBOS uit te leg gen vb. net en zich hiertoe verstaan met Luit. B. (zie ad. F) De arts ontvangt opdracht de zieken z.s.m. af te voeren, het ziekenverblijf op te heffen en de niet marschvaardige-patiënten in den namiddag af te voeren naar RADJAGALOEH, terwijl C. 3-Inf. IX bevel ontvangt voor de beschikbaarstelling van de sie. ad. E. De vernielingen p.m. ad. F- De verkenningen. Verkend moeten worden: a. de marschweg; b. de legering en c. de nabij BOBOS in te nemen stelling 1). De det.cdt. van oordeel, dat de verkenning ad a. gecombineerd kan worden met die ad c. besluit voor de verkenningen 2 officieren aan te wijzen nl. Luitenants B. en C. Hij doet daartoe te 11.10 tf. het volgende bevel uitgaan: 1. Luitenant B. van 1-Inf. IX en Luitenant C- van 2-Inf. IX onmiddellijk op mijn cop. 2. Jongste officier van gezondheid, kwartiermakers cien. en 1 k.groep 1-Inf. IX op rijwiel 11.40 bij mijn cop. De in punt 1 genoemde officieren melden zich te 11.20 en ont vangen de volgende mondelinge bevelen: Luitenant B. De luchtfoto zie achterin dit nummer zal in een volgende afle vering worden besproken. 768

Indisch Militair Tijdschrift | 1936 | | pagina 72